Bize Ulaşın

Belenco Tezgah

  • Home
  • /
  • Belenco Tezgah

BELENCO TEZGAH

Belenco Tezgah Kuvars Tezgah panelleri Türkiye Manisa da üretimi yapılmaktadır.

Belenco Tezgah kuvars minerallerinin birleşmesi ile meydana gelmektedir.

Belenco Kuvars yüzeyler günümüzde ülkemiz ve yurt dışında otellerde hava alanlarında, restoran toplu konut villa ve rezidans gibi uygulama alanlarında sıkça karşılaştığımız bir tezgah modelidir.

Belenco Tezgah kuvars tezgah panelleri alışılmış olan diğer kuvars tezgah paneli üreticilerine göre renk seçenekleri daha fazladır. Örneğin mermer desenli cam parçacıklı mat ve parlak yüzeylere sahip Belenco renk seçenekleri ile göz kamaştırıyor.

Belenco Tezgah Kuvars Tezgah oluşundan dolayı çizilmeye karşı dirençlidir.

Belenco Tezgah kuvars yüzey oluşu nedeni ile gözeneksiz bir ürünve gözeneksiz olduğundan dolayı leke tutmaz,  bakteri üretmez ve hijyenik bir üründür.

Gönül rahatlığı ile yaşam alanlarında kullanabilirsiniz.

Belenco Tezgah 15 yıllık  garanti olanağı ile kendinden olabilecek sorunlara karşı ürününün arkasındadır. Olası bir konuda öncelikle uygulama yapan Polimer Decor firmamızın incelemesi ve resmetmesi ile Belenco firması ile iletişime geçerek en kısa sürede sonuca ulaşmaktadır.

Belenco Renk Kartelası, Belenco Modelleri ve Belenco Tezgah Detaylı Bilgisi hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evinde dekora ihtiyacı olanlar genelde mutfak kısmına geldiğinde kararsız kalabilirler.

Belenco  bir çok ev hanımı tarafından fark edildiği anda vazgeçilemeyen bir şıklığı ve görüntüye sahiptir. Ürün Kuvars özellikli olması zaten karşısındaki kişiye vereceği etkiyi anlatmaktadır. Bu özelliğinin yanında üretiminde oldukça seçici davranılan renk alternatifleri ile de benzersiz bir ürün sunmaktadır.

Neden Belenco Tezgah Tercih Etmeliyim?

Diğer Mutfak Tezgahı ürünlerinden Belenco Tezgahı ayıran bir çok farklı detay vardır. Kuvars olması zaten apayrı bir özellik iken leke tutmaz yapısının bulunması, bakterilere geçit vermeyen teknolojik özelliği ve tamamen renklerindeki canlılık ve etkileşim ürünü oldukça öne çıkarmaktadır. Kendinize Neden Belenco Tezgah tercih etmeliyim sorusunu sorduğunuzda yanıtlar yukarıda belirttiğimiz gibi yeterli gelecektir. Kullanmak istediğiniz ister yeterli büyüklükte olsun yada dar veya küçük bir metraja sahip olsun Belenco kesinlikle her tür boyuta uyum sağlayacaktır. Tabi ürün dışında uygulayıcı firmanın seçim ve tercihi de son derece  önem arz etmektedir. İstanbul da her iki yakada da sizlere Belenco Tezgah ürünleri için bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Kadromuzda görev yapan tasarımcılardan, teknik personele kadar tümü alanında en iyi bilgiye sahip tecrübeli ve deneyimli ekiplerdir.

Belenco Tezgah Hakkında Bizi Hemen Arayın

Polimer Decor İstanbul da kendi üretim merkezi bulunan ayrıca yine tezgah ürünlerinde showroom’u bulunan firmadır. Müşterilerimiz dilerlerse Belenco Tezgah için bizleri yerimizde ziyaret edebilir, bizimle birebir görüşebilirken dilerlerse adresinizde firmamız uzmanları tarafından keşif ve ekspertiz isteyebilirler. İşini severek yapan ciddiye alan bir ekiple sizlere uzun yılladır en güvenilir hizmeti sunan firmamızı her konuda arayabilir bilgi,soru ve görüşlerinizi personellerimizle paylaşabilirsiniz.

ArabicEnglishGermanTurkish
WhatsApp Logo

 

Mermer Masa - Mutfak ve Banyo Tezgahları

İmalat ve Montaj Uygulama Merkezi