Bize Ulaşın

Cambria Özellikleri

  • Home
  • /
  • Cambria Özellikleri

Cambria Mutfak

Herkes yeni bir şeyler yaratmanın yeni yollarını bulabilir. Gerçek ustalık, güzel bir şey yaratma becerisiyle gelir. Cambria ürünleri ile bunlar oldukça kolaylaşmıştır. Cambria mutfak tezgahları saf doğal kuvarstır. Doğal kuvars yapısı ile renkli, desenli, boyut çeşitliliği, şekillendirme ve benzersiz doğal özellikleri vardır. Ürünlerin görüntüsü ile mutfak tasarımınızı değiştirecek modelleri vardır. Renk uyumluluğu özelliği ile doğal güzelliği birleştirmek için birçok tasarıma yöneliktir çeşitli desenleri vardır.

Kolay Bakım

Beklediğiniz şık mat tezgah görünümü Cambria ile birlikte geldi. Zarif ve pürüzsüz model çeşitleri ile Cambria ürünleri kaplama tasarımı, yaşamınız için aynı inanılmaz performansı sunmak ve yüksek parlak yüzeylerin dayanıklılığı, kolay bakım kolaylığı ve emici olmayan özelliklerini sunar.

Dayanıklılık

Cambria mutfak tezgahları dayanıklıdır ve diğer bazı kuvars tezgah ürünlerine kıyasla yüzey hasarına karşı daha dayanıklıdır. Fakat, kuvvetli şekilde gelebilecek darbelerde karşı hasar görebilme olanağı vardır. Cambria tezgahlar çizilmeye karşı dayanıklıdır ama Cambria tamamen doğal yapısı ile bütünleşik bir ürün olduğu için ciddi çizik oluşturabilecek durumlarda ufak çizikler ile karşılaşılabilir. Tencere ve tavalar ile elektrikli kızartma tavaları, ızgaralar, ocaklar, fırınlar ve sıcaklık verebilecek tüm nesnelerden gelecek ısıya karşı dayanıklıdır ve bu konuda kendini kanıtlamış bir üründür. Ama her hâlükârda Cambria tezgahlarının ömrü ve doğal dayanıklılığını koruması açısından yüksek sıcaklıktan gelebilecek ısı temaslarından korumanız önerilmektedir.

Dış Mekan

Yarı cilalı Cambria tezgah kaplamaları parlamaz ve kirlenebilir. Lekelenme gibi belirtiler görülebilir. Cambria tezgahlar, açık havada kullanımları için onaylanmamıştır ve olabilecek sorunlara karşı garantisi yoktur.

Plaka Ölçüleri

Cambria ürünlerinin birçok tasarımı mevcuttur. İsteğinize göre özel tasarımlar geliştirebilir. Cambria, tüm desenler için cilalı kaplama seçeneğine sahiptir. Cambria standart ebatlı plakalar ebatları 320cm x 150cm olup 1cm, 2cm, 3cm, 4cm ve 6cm nominal kalınlıklar halinde çeşitleri vardır. İstediğiniz boyutlarda da ayarlanabilir. Cambria tezgah üstleri 2cm, 3cm veya 4cm kenar kalınlıklarına sahip, 2 cm veya 3 cm’lik materyal özelliği de ayarlanabilmektedir.

Tezgah Türleri

Cambria tezgah ürünleri 19 çeşit kenar özelliği ile çok çeşitlilik konusunda dünya da ileri gelen ürünler arasındadır. Klasik, Geçiş, Modern ve Mimari tasarımları ile siz değerli müşterilerimize satışını yapıyoruz.

ArabicEnglishGermanTurkish
WhatsApp Logo