Bize Ulaşın

Çimstone Tezgah

  • Home
  • /
  • Çimstone Tezgah

ÇİMSTONE TEZGAH

Çimstone Tezgah kuvars ailesinden bir ürün olup üretimi Türkiye / İzmir de yapılmaktadır.

Ülkemizin önde gelen kuvars tezgah panel üretimi yapan Çimstone uygulaması yapılan tüm ürünlerinin arkasında durmaktadır.

Çimstone Tezgah kuvars yüzeylerin sertliğinden ve renk çeşitliliği ile göz kamaştırmaktadır.

Hammaddesi Kuvars olan sınıfta yer alan Çimstone tezgah ürünleri Bankolar için, tezgahlar için, zemin ve merdiven gibi yüzeyler de kullanılmaktadır. Bir çok farklı niteliği bulunan bu tezgah serisi dekoratif görüntüsü, kolay temizlenebilirlik, uzun süre dayanıklılık ile Ev hanımları tarafından tercih edilmesinde faktörlerdir.  Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Çimstone Tezgah ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Çimstone hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çimstone Tezgah

Birbirinden farklı Çimstone Mutfak tezgahı modellerimizi hemen inceleyebilirsiniz

Modelleri İnceleyin

Çimstone Renk Kartelası

Çimstone Renk çeşitliliğinde bir çok ürüne göre fazla alternatif barındırmak at ve sizlere bolca seçenek sunmaktadır.

Çimstone Renklerini İnceleyin

Çİmstone Kullanım Klavuzu

Çimstone Mutfak Tezgahı serilerinin bakım temizlik ve diğer tüm detayları bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Çimstone Kullanım Kılavuzu

Çimstone Kuvars tezgah

Dünya üzerinde en sağlam ve sert taş özelliği bulunan Kuvars özelliği Çimstone Tezgahları öne çıkarmaktadır. Kuvars Taşı İtalyan Breton firmasının tarafından üretilmekte olup 1996 yılında ilk olarak ülkemizde İzmir de AKG grubu tarafından işlenmiştir. Çimstone Tezgah bilinen seçkin ve prestijli seçimlerde ilk akla gelen tezgah markalarından biri konumundadır.  NSF ve LGA sertifikalarına sahip olan ürün hijyenik yapısı onaylanmış olup tüm standartlara sahiptir.

Ürün kalitesine verilen özen, hammadde seçimi ile başlar ve ürünün kullanıcıya ulaştırılmasına kadar tüm süreçlerde devam eder. EN ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan Çimstone’un üretim ve hizmet süreçleri sürekli iyileştirme konseptine dayanmaktadır. Titiz kontrolden sonra hammaddelerin kabulünden, sevkiyat öncesi yapılan nihai kalite kontrolüne kadar her aşamada sıkı denetim ve profesyonel kontrol yöntemleri uygulanır.

Çimstone, herhangi bir yatırım yapmadan sistematik olarak yürütülen Ar-Ge çalışmaları ile ürün özelliklerini geliştirmeye çalışmakta, diğer taraftan sektörün değişen tüketici ihtiyaçlarına ve beklentilerine en uygun çözümleri sunmaya çalışmaktadır. Hammaddelerin kriterlere uygunluğunun denetlenmesi, Avrupa Standartları ile uyumlu bitmiş ürünlerin fiziksel mukavemet testlerinin performansı ve ürün geliştirme ve çeşitlendirme çalışmaları, Ar-Ge laboratuvarında gerçekleştirilmektedir.

Sektördeki her türlü gelişme ve yenilikler, değişen tüketici ihtiyaçlarına ve sektörün beklentilerine en uygun özümleri sunmak için, laboratuvar ve Ar-Ge departmanı aracılığıyla sürekli olarak takip edilmekte ve uygulanmaktadır.

ArabicEnglishGermanTurkish
WhatsApp Logo

 

Mermer Masa - Mutfak ve Banyo Tezgahları

İmalat ve Montaj Uygulama Merkezi