DEKTON MUTFAK TEZGAH ÜRÜNLERİ


EN YENİ OLANI CAM VE PORSELEN HAMMADDELERİ İLE YÜKSEK KUVARS ÜRÜNLER ÜRETMEK İÇİN KULLANILAN HAM MADDELERİN GELİŞMİŞ BİR KARIŞIMIDIR.


Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Dekton ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Dekton hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.DEKTON NEDİR ÖZELLİKLERİ NELERDİR

 

Dekton seramik porselen yapısı ile tamamı ile doğal ve hijyeniktir. Dekton (3200mm x 1440mm) levha boyutunun büyüklüğü nedeni ile essiz tasarımları yapmamızı kolaylaştırıyor. Çoğu uygulamada ek izini minimuma indirmemizde kolaylık sağlıyor dekton üç farklı kalınlığa sahip 8mm. 12 mm. 20 mm. olarak plaka kalınlığına sahip olup yerine göre uygulamaya göre kalınlığa göre kullanılabiliyor.

 

Dekton kullanımı ve bakımı kolaydır. Darbe,çizik gibi her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olan Dekton Seramik porselen asitli madde kullanmadan günümüz sıvı krem temizlik malzemeleri ile çok rahat silinebilir temizlinebilir.

 

Dekton seramik porselen birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, dış ve iç kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak da bir çok yere uygulama yapabiliriz.

 

Leke tutmaz su emmez bakteri barındırmaz. Çizilmez sıcaktan etkilenmez. Darbelere karşı dirençli bir üründür. Dekton bugün hastahaneler, eczaneler, laboratuvarlar vb. yerler için genel anlamda kullanılan tercih edilen bir seramik porselen çeşididir .