DUPONT CORİAN MUTFAK TEZGAH ÜRÜNLERİPolimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Dupont ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Dupont Corian ürünleri hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.CORİAN NEDİR ÖZELLİKLERİ NELERDİR

 

Corian ahşap gibi işlenebilir, ek izi belli olmayan, kırılmaya direçli, tamiratı kolay, tamiratı yerinde yapılabilen bir üründür. Ek izi hiçbir şekilde görülmez. Sistra yani zımpara ile kendini yenileyebilen bir malzemedir. Leke bakteri bulundurmaz.

 

Tamamı ile hijyenik orta derece sıcaktan etkilenmez. Süpürgelik noktası yekpare şeklinde yapılabilir. Aynı şekilde arka panelede uygulama yapılabilir. Ek izi belli olmadan olası çizilmeler, lekeler, yıllar sonra görülsede sistra yani zımpara ile tekrar eski haline yakın şekilde iyileştirilebiliyor. Corian'da  dilediğiniz şekli fırınlama yöntemi ile tasarlayabiliyor ve istediğiniz şekili verebiliyoruz. Evye lavabolar beyaz olarak üretilmekte ve alttan yapıştırılarak montajı yapıllır. Ek yeri belli olmaksızın kir pas leke tutmaz. Gözeneksiz yapısı ile sıvı emmez ve temizlenmesi açısından bu yüzden bakımı kolaydır.

 

Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin ve zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak da bir çok yere uygulama yapabiliriz.