DUPONT MONTELLİ BASİC SURFACE MUTFAK TEZGAH ÜRÜNLERİ



Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Dupont ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Dupont Montelli Basic Surface ürünleri hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.



MONTELLİ NEDİR ÖZELLİKLERİ NELERDİR

 

Montelli ahşap gibi işlenebilir, ek izi belli olmayan, kırılmaya direçli, tamiratı kolay ve tamiratı yerinde yapılabilen bir üründür. Ek izi hiçbir şekilde görülmez. Sistra yani zımpara ile kendini yenileye bilen bir malzemedir. Leke bakteri bulundurmaz.

 

Tamamı ile hijyenik orta derece sıcaktan etkilenmez. Süpürgelik noktası yekpare şeklinde yapılabilir ve aynı şekilde arka panelede uygulama yapılabilir. Ek izi belli olmadan olası çizilmeler, lekeler yıllar sonra görülse de sistra yani zımpara ile tekrar eski haline yakın dereceye iyileştirebiliyoruz. Montelli de dilediğiniz şekli fırınlama yöntemi ile tasarlayabiliyor ve istediğiniz şekili verebiliyoruz. Evye lavabolar beyaz olarak üretilmektedir. Alttan yapıştırılarak montajı yapılır. Ek yeri belli olmaksızın kir pas leke tutmaz. Gözeneksiz yapısı ile sıvı emmez ve temizlenmesi bakımı kolaydır.

 

Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin ve zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak bir çok yere uygulama yapabiliriz