DUŞAKABİN MODELLERİ ÜRÜNLERİBANYONUZDA İYİ BİR DUŞ ALMAK İÇİN; KULLANIMI KOLAY, MODERN DUŞAKABİN MODELLERİ SİZLERLE...


Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Duşakabin ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Duşakabin ürünleri hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİ VE ÖZELLİKLERİ

 

Duşakabin sektöründe önde gelen firmaları arasında olan firmamız, sahip olduğu benzersiz fiyat avantajlarımız ve %100 müşteri memnuniyetimiz ile duşakabin modellerinin satışını yapmaktayız.

 

Zemin üzerine veya set üzerine duş tekneli yada teknesiz istenilen her ölçüde çeşitli modelde desenli duşakabin seçeneklerimiz vardır.

 

Duşakabin teknelerin de boyutlarda istediğiniz ölçüde ayarlanabilir fakat model olarak standart yapısını korumaktadır.

 

Duşakabin kabinlerin de tekneli yada teknesiz olarak oval ve dikdörtgen şeklinde şeffaf cam veya plastik kabin yapısı ile üretimlerimiz vardır. İstenilen boyutlarda ayarlanabilir. Kabin modelleri tasarımlarında kumlama(renkli desenler) özelliği ile bir çok çeşitlerimiz vardır.

 

Bu seçenekler dışında desensiz tamamen kapalı, tam kumlu cam veya şeffaf cam olarak da duşakabin çeşitlerimiz ve modellerimiz vardır.