KASTAMONU ENTEGRE ÜRÜNLERİ
KASTAMONU ENTEGRE’NİN KALİTE POLİTİKASI VE ANLAYIŞI, ÜRETİLEN HER ÜRÜNE ÜST DÜZEYDE KALİTE STANDARDI OLARAK YANSIMAKTADIR.


Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Kastamonu Entegre ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Kastamonu Entegre ürünleri hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.MEDELAM, YONGALAM, TEKNOLAM MUTFAK DOLAP LEVHALARI

 

Melamin kaplı paneller geniş desen yelpazesi ve malzeme kombinasyonları ile mobilya ve iç dekorasyon için çok çeşitli uygulama olanakları sunmaktadır.

 

16 -18 mm kalınlıklarda, 1220x2800 mm,1830x3660 mm, 2100x2800 mm ebatlarında ve 8 mm kalınlıkta, 2100x2800 mm ebatlarında üretilmektedir.

 

Kapsamlı desen zenginliğinin yüzey yapısına mükemmel uyumu, optimum yüzey özellikleri, mükemmel işlenme özellikleri, dekor ve yüzey kombinasyonu, doğal yüzey seçenekleri, 100 adetten fazla modern ve trend dekorlar, 12'den fazla modern yüzey çeşitliliği vardır.

 

Mobilya, profille çevrili ön paneller, yüksek kalitede raf panelleri, duvar panelleri (Lambri), dekoratif paneller, laminat kaplama, folyo, mutfak mobilyaları, ofis mobilyaları için kullanılır.

 

REFLECTİON MUTFAK DOLAP LEVHALARI

 

3 farklı yüzey ve zengin renk seçeneklerinden oluşan Reflection serisi yaşam alanlarınıza hayat versin.

 

VENEER RENKLER

 

Ahşabın dokusundan vazgeçmeyenler, Veneer tarzınızı ve tutkunuzu yaşam alanlarınıza taşısın. Ahşabın sizi keyiflendirecek zengin desenleri ile doğanın yansıması ruhunuzu ferahlatsın.

 

PAINT RENKLER

 

Canlı renkleri sevenler, izin verin; Paint ile yaşam alanlarınıza renk katın. Hayatınıza yansıyan renkler ile keyfiniz ve mutluluğunuz katlansın.

 

STONE RENKLER

 

Yaşam alanlarınızda görmek istediğiniz güçlü desenler Stone ile hayat bulsun! Tarzınızı yansıtan mekanlar ile şıklığınız yaşam alanlarınızı aydınlatsın.