MERMER MUTFAK TEZGAH ÜRÜNLERİMERMER TEZGAHLAR GEREK VAZGEÇİLMEZ DOKUSU GEREKSE KLASİKLEŞEN DESENLERİ VE KALİTESİYLE MUTFAKLARIN VAZGEÇİLMEZ TERCİHİ OLMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.


Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Mermer ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Mermer Tezhaglar hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.MERMER NEDİR ÖZELLİKLERİ NELERDİR

 

Mermer çok fazla renge sahip olup doğallığı ile yıllardır sektörün vazgeçilmez bir ürünü olarak kullanılmaktadır. Bakteri barındırmadan tamamı ile hijyenik ve doğal bir üründür. Sıvı emmez ve orta sıcaklıktan etkilenmez. Yanmaz granit doğada bulunan minarellerden uluşmaktadır. En sağlam ve en dirençli kuvars minarelleri barındır. İçinde çizilmesini minimuma indiren maddeleri bulundurur. Granit asit bazlardan etkilenmez. Günümüzde kullanılan beyaz krem bulaşık temizlik malzemesi ile çok rahat silinebilir. 

 

KULLANIM ALANLARI

 

Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin zemin kaplama, iç ve dış kaplama yemek masası veya orta sehpa olarak bir çok yere uygulama yapabiliriz. Bugün hastahaneler, eczaneler, laboratuvarlar için genel anlamda kullanılan tercih edilen doğal bir üründür.