NEOLİTH MUTFAK TEZGAH ÜRÜNLERİYÜKSEK TENKOLOJİ ÜRÜNÜ, BÜYÜK EBATLI PORSELEN LEVHADIR. NEOLİTH TEZGAH MUTFAK VE BANYO TEZGAHLARINDA TÜM SORUNLARINIZIN DOĞAL ÇÖZÜMÜDÜR.


Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Neolith ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Neolith hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NEOLİTH NEDİR ÖZELLİKLERİ NELERDİR

 

Neolith seramik porselen yapısı ile tamamı ile doğal ve hijyeniktir. Neolith (320x150 / 360x120 ) levha boyutunun büyüklüğü nedeni ile essiz tasarımları yapmamızı kolaylaştırıyor, çoğu uygulamada ek izini minimuma indirmemizde kolaylık sağlıyor. Neolith üç farklı kalınlığa sahip 3mm, 6 mm, ve 12 mm. boyutlarında plaka kalınlığına sahip olup yerine göre uygulamaya göre kalınlığa göre kullanılabiliyor.  

 

Neolith kullanımı ve bakımı kolaydır. Darbe,çizik gibi her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olan Neolith Seramik porselen asitli madde kullanmadan günümüz sıvı krem temizlik malzemeleri ile çok rahat silinebilir ve temizlinebilir.

 

Neolith seramik porselen birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, dış ve iç kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak bir çok yere uygulama yapabiliriz

 

Leke tutmaz su emmez bakteri barındırmaz.  Çizilmez sıcaktan etkilenmez. Darbelere karşı dirençli bir üründür. Neolith bugün hastahaneler, eczaneler, laboratuvarlar vb birçok yer için genel anlamda kullanılan tercih edilen bir seramik porselen çeşididir .