SİLESTONE MUTFAK TEZGAH ÜRÜNLERİEN YÜKSEK KALİTE GARANTİSİ SİLESTONE'DE...


Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Silestone ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Silestone hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.SİLESTONE NEDİR ÖZELLİKLERİ NELERDİR

 

Silestone 50 den fazla renge sahip olup 2 farklı yüzeye sahiptir. Bakteri barındırmayan tamamı ile hijyenik bir üründür. Sıvı emmez orta sıcaklıktan etkilenmez. İçeriği kuvars doğada bulunan en sağlam ve en dirençli çizilmesini minumuma indiren maddeyi bulundurur. Temizliğinde asitli bir malzeme kullanmadan silinebilir. Günümüz de kullanılan beyaz krem bulaşık temizlik malzemesi ile çok rahat silinebilir. İki farklı yüzeye sahip olan silestone mat silik ve parlak olarak mutfağınızın tasarımında büyük rol alır.   

 

KULLANIM ALANLARI

 

Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin ve zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak bir çok yere uygulama yapabiliriz.