Bize Ulaşın

Silestone Tezgah

  • Home
  • /
  • Silestone Tezgah
silestone tezgah

SİLESTONE TEZGAH

Silestone Tezgah ithal ispanya üretimi bir üründür. Silestone  kuvars yüzeylerine sahip olan bu ürün ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen üründür.

Zengin renk seçenekleri ile göz kamaştırmaktadır. Mat ve parlak yüzeyler olarak üretilmektedir.

Silestone Kuvars tezgah 25 Yıllık Garanti olanağına da sahip bir üründür. Firmamız bünyesinde üretimi yapılan Silestone Tezgahları olumsuz bir durumda firmamız Polimer Decor yetkililerin incelemesi ve resmetmesi ile silestone firması ile iletişime geçerek en kısa sürede sonuca ulaşarak üründen veya firmamızdan kaynaklı şikayetlere en hızlı şekilde müdahale etmektedir.

Dilerseniz Silestone  Renk Kartelası – Silestone  Görselleri – Silestone Tezgah Fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tezgahlarda yüzeyler görselliği yansıtmakta ve Kuvars özelliği bulunan her tezgah gurubuda farkını hissettirmektedir. Silestone Kuvars yüzeye sahip olup ülkemizle beraber dünyada da ilgi gören ve kullanılan Mutfak Tezgahlarıdır. Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Silestone ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Silestone hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Silestone Tezgah Modelleri

Birbirinden farklı Silestone Mutfak tezgahı modellerimizi hemen inceleyebilirsiniz

Modelleri İnceleyin

Silestone Renk Kartelası

Silestone Renk çeşitliliğinde bir çok ürüne göre fazla alternatif barındırmak at ve sizlere bolca seçenek sunmaktadır.

Silestone Renklerini İnceleyin

Silestone Evye Modelleri

Silestone Integrity evyeler. Yüksek çizilme direnci, dayanıklılık, tasarım açısından en üst performans.

Silestone Evyeleri İnceleyin

Silestone Tezgah Özellikleri

Silestone Nedir? Silestone Tezgah özellikleri nelerdir? Ürüne ait tüm bilgilendirmeleri inceleyebilirsiniz.

Silestone Özellikleri

Yüksek Kalite Garantisi

Silesone Ürünleri, 52 ülkede, binlerce mutfak cildine dönüşen bir ürün için temel bir kalifikasyon sunan en zorlu kalite kontrollerini içermektedir.

Silestone® Nedir?

Silestone,% 90 doğal kuvartzdan oluşan ve onu olağanüstü derecede sert ve esnek hale getiren bir bileşiktir. Mutfak tezgahları, banyolar, döşemeler ve asgari eklem sayısı kullanılarak duvar kaplaması için mükemmel bir yüzeydir.

Silestone, güzellik ve geniş bir renk yelpazesi, sıra dışı dokular ve göze çarpan özellikler sunan mutfak ve banyo dekorasyonu için oluşturulan Doğal Kuvarstır.

ArabicEnglishGermanTurkish
WhatsApp Logo

 

Mermer Masa - Mutfak ve Banyo Tezgahları

İmalat ve Montaj Uygulama Merkezi