ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHI

Mutfaklarınıza dekorasyon yaptıracaksanız ilk aklınıza gelen çimstone mutfak tezgahı olur. Çimstone mutfak tezgahları kuvars bir üründür. Bununla birlikte onlarca renk seçeneği mevcuttur ve istediğiniz renk ve ölçüde tezgah talebi oluşturabilirsiniz.

Çimstone mutfak tezgahları yaşam alanlarına değer katar ve farklı dekorasyon önceliklerine yanıt veren 3 ürün serisinden oluşur.

 • Sadeliğin gücünü taşıyan DURU
 • Hayata hareket katan DİNAMİK
 • Tabiatın estetiğini hayatınıza getiren DOĞAL

Çimstone ürünleri ile mutfak tezgahı ve adaları, tezgah üstü panolar, banyo tezgahları ve hayal gücünüze odaklı çok daha fazla kullanım alanı yaratabilirsiniz.

Doğada bulunan kuvars mineralini günümüz teknolojisiyle harmanlayan Çimstone, her yüzeye uygun plaka boyutları ve çeşitli renk seçenekleriyle mutfak tezgahlarına estetik alternatifler sunuyor.

Tezgah seçiminizle uyumlu bir arka plan oluşturmak için Çimstone ürünleriyle tezgahı sarmalayan pano uygulamaları yapabilirsiniz.

Denizlik, süpürgelik, masa ve sehpa gibi dekorasyona boyut kazandıran uygulamalarda çimstone tercih edebilirsiniz.

ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHI
ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHI

ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHI RENKLERİ

Tezgahlar konusunda tercihiniz çimstone ürünlerinden yanaysa artık renk seçiminin zamanı gelmiş demektir. İstediğiniz rengi seçerek mutfak tezgahınızı oluşturmak için harekete geçebilirsiniz.

Çimstonun birbirinden güzel renkleri kuvars ışıltısıyla birleşince ortaya çıkan manzaraya hayran kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

ÇİMSTONE RENKLERİ İÇİN TIKLAYIN ⇒

ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHI
ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHI

ÇİMSTONE TEZGAH AVANTAJLARI

Kuvars kristalini günümüz teknolojisi ile harmanlayarak karşımıza çıkan çimstone; yüzeylere renk ve ışıltı katar.

Çimstone mutfak tezgahlarının avantajlarına gelecek olursak;

 • Uluslararası lider sertifikalandırma kuruluşu NSF International tarafından yiyeceklerin hazırlanacağı en güvenli yüzey olarak sertifikalandırılmıştır.
 • Çimstone mutfak tezgahları asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek direnç gösterir.  Dolayısıyla zeytinyağı, şarap, sirke, limon, çay ve güçlü baharatlar sorun olmaktan çıkar.
 • Banko, tezgah ve tezgah üstü pano uygulaması gibi yüzeylerde kullanılabilen Çimstone, masa, sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır.
 • Birbirinden göz alıcı renk ve doku seçenekleri ile Çimstone mutfak ve banyoların modern çizgisiyle mükemmel uyum sağlar.
 • Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan kuvars, 7 mohs sertlik derecesi sayesinde Çimstone’a eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır.
 • Çimstone kompakt yapısı sayesinde sıvı emmez, leke tutmaz. Basit bir bakım ve temizlikle ilk günkü görünümünü korur.
 • Doğal kaynakları korumaya odaklı ürün geliştirme anlayışı, üretiminde kullanılan yüksek teknoloji ve geri dönüşümden gelen ürün içeriği ile Çimstone çevre dostudur.
 • Çimstone gözeneksiz yapısı sayesinde sıvı emmez ve hijyeniktir.

ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHI BAKIM VE KORUMA

Sevdiklerimizi mutlu edecek lezzetler peşinde her gün vakit geçirdiğimiz mutfak tezgahında Çimstone tercihi size banko temizliğine harcanan daha az zaman olarak döner. 

Çimstone tezgahınızın doğal parlaklığını ve estetik görünümünü yıllar boyunca koruması için basit temizlik işlemleri yeterlidir. Nemli bir bez ve az miktarda sıvı deterjan temizlik için idealdir.

Gözeneksiz yapısıyla sıvı emmeyen, leke oluşturacak partikülleri bünyesine almayan Çimstone ile tezgah temizliği hızlıca tamamlanır.