Bize Ulaşın

Coante Tezgah

  • Home
  • /
  • Coante Tezgah
Coante Tezgah

COANTE TEZGAH

Coante Tezgah için Breton teknolojisi ile kuvars esaslı kompoze plakalardan üretilmektedir. Coante Tezgah sadece iç mekan uygulamalarından değil dış mekan uygulamaları içinde kullanılmaktadır. Dış mekanda CoanteGreen plakalarla üretim yapmaktadır. Coante tüm zemin döşeme, kaplama, dış cephe, mutfak ve banyo tezgahı, yükseltilmiş döşeme ve merdivenlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Coante Tezgah Mermer ve granite göre Yüksek 7 MOHS sertliğe sahip Coante yüksek çizilme ve kimyasal direnci, leke tutmaz yapısı bulunmaktadır.

Coante tezgah fiyatları için firmamızla iletişime geçerek uygulama yapılacak bölümün ölçülerinin alınıp fiyatlandırılmasını talep edebilirsiniz.

Coante Mutfak Tezgahı

Coante Mutfak tezgahı modellerimizi hemen inceleyebilirsiniz

Modelleri İnceleyin

Coante Tezgah Renkleri

Coante Renk çeşitliliğinde bir çok ürüne göre fazla alternatif barındırmak at ve sizlere bolca seçenek sunmaktadır.

Coante Tezgah Renkleri

Coante Kullanım Klavuzu

Coante Mutfak Tezgahı serilerinin bakım temizlik ve diğer tüm detayları bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Coante Kullanım Kılavuzu

Coante Kuvars tezgah

Dünya genelinde satışı olan Coante tezgah doğal taşın kullanılabildiği tüm alanlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Coante ürünleri, doğal taşın aksine yapısında kılcal çatlaklar ve gözenekler bulundurmamasından dolayı hijyeniktir.

Üstelik her biri tasarım ürünü olduğundan geniş renk seçenekleriyle hayatınıza şıklık katar.

Dünya’da bulunan en sert minerallerden biri olan doğal kuvarstan üretilmiştir ve çeşitliliği yaratmak için küçük miktarlarda cam veya metalik lekeler eklenmiş, kuvars tezgahlar günümüzde çeşitli ve renkli mutfak tezgahı, banyo tezgahı, bankolar, iç cephe kaplama, dış cephe kaplamalarında kullanılmaya devam edilmektedir.

Kuvars tezgahın diğer avantajı gözenekli olmayan bir malzeme oluşundan dolayı, dokusu bakterilerin büyümesine engeller ve lekelere karşı dayanıklı olduğundan leke tutmaz bakteri üretmez bir üründür.

Coante tezgahın diğer bir avantajı ise kuvarsın sertliğinden dolayı çizilmelere karşı direnç gösterir, günümüz kullanım alanlarında gayet istenilen performansı gösterir, ailenizi korur ve kullanım alanlarının temizliğini kolaylaştırır.

Bu sebeple, Coante tezgah, kuvars tezgah günümüz mutfak banyo iç cephe, dış cephe ve banko uygulamalarında kaliteli bir ürün olduğundan sıkça kullanılmaya devam ediliyor.

Her geçen yıllar Kuvarsın sağladığı dayanıklılığın yanı sıra, bu malzeme güzel ve çok çeşitli renk seçenekleri ile gözünüze çarpıyor.

Seçenekleriniz, kuvars, beyazlar, siyahlar ve kahverengiler gibi doğal renklerden altınlar veya maviler gibi diğer renklere kadar neredeyse sonsuzdur.

Bir kuvars tezgahının tasarımı, mutfağınıza karakter kazandırmakla yetinmez, ayrıca diğer alışılmış malzemeleri aşan yüksek performans seçenekleri sunar.

Hijyenik açıdan ailenizi korur ve mutfak temizliğini kolaylaştırır.

ArabicEnglishGermanTurkish
WhatsApp Logo

 

Mermer Masa - Mutfak ve Banyo Tezgahları

İmalat ve Montaj Uygulama Merkezi