Bize Ulaşın

Franke Tezgah

  • Home
  • /
  • Franke Tezgah

FRANKE TEZGAH

 

Franke Tezgah Akrilik Tezgah profesyonel tüm alanlarda ki yüzeylerde kullanılmaktadır. Akrilik tezgah tasarımı ile birleştiğinde tüm mekanlar farklılaşır ve ortama ek izi  belli etmediğinden bire bir uygulanır.

54 farklı renk seçeneği ile hayalinizdeki tasarımı gerçekleştiriyor. Franke solid surfaces ısıtılarak şekil alan malzeme oluşundan dolayı ve zengin renk çeşitliliği sayesinde her tarzın ihtiyacını karşılıyor.

Franke Tezgah akriliğin doğal malzemeler ile birleşerek oluşturulması sayesinde üretilen franke solid surfaces esnekliği ergonomisi dayanıklılığı ve ışıltısı ile karakterinizi yaşam alanlarınıza yansıtıyor.

Duvar ve süpürgelik panellerinde ek yeri göstermeden birleştirilmesine imkan sağlayan yapısı sayesinde kir ve leke oluşmasına izin vermiyor, lekelere ve çizilmelere karşı dirençli dayanıklılığı ile bakımı çok kolay bir üründür.

Günümüzde kullanım alanları mutfak tezgahı, banyo tezgahı, banko kaplama, mobilya kaplama, duvar kaplama, iç ve dış cephe kaplamalarında birleşim noktası görülmediğinden sıkça kullanılmaktadır.

Kolay temizlenebilirliği ile mutfak tezgahı ve banyo tezgahı ürünlerinde sıkça kullanılmaktadır.

FrankeTezgah

Birbirinden farklı Franke Mutfak tezgahı modellerimizi hemen inceleyebilirsiniz

Franke Tezgah Renk Kartelası

Franke Renk çeşitliliğinde bir çok ürüne göre fazla alternatif barındırmakta ve sizlere bolca seçenek sunmaktadır.

Franke Tezgah Kullanım Klavuzu

Franke Mutfak Tezgahı serilerinin bakım temizlik ve diğer tüm detayları bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

FRANKE TEZGAH

Dayanıklı Franke tezgah doğal minareller ve Akrilik tezgah oluşu sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar.

Yenilenebilir özelliği sayesinde oluşan küçük ve büyük çizikleri zımpara sistra sünger ile işlem yapıldıktan sonra ilk günkü görünümüne kavuşur.

Temizlenmesi kolay; ıslak bir bez yardımı ile ve sıvı temizleyiciler kullanarak temizliği yapılabilir.

Parlaklığın korunmasında yardımcı olur.

Hijyenik antibakteriyel oluşundan dolayı bakteri oluşturmaz küf ve leke tutunmasına izin vermez.

Gözeneksiz yapısı sayesinde bakımı kolay franke solid surface sadece mutfak tezgahı banyo tezgahı kullanımı için değil bankolarınız ve kullanım alanlarınız içinde ideal bir üründür.

Farklı renkler franke tezgah Akrilik tezgah franke solid surface 54 farklı tarza hitap eden renkleri sayesinde franke’nin ürünlerini tek başına kullanabileceğiniz gibi beğendiğiniz başka bir renk seçeneği ile de kombinlenebilir .

Kişiye özel mutfak ve banyo bankolarınız mobilya kaplamalarınız takıldıktan sonra ölçüsü alınıp bire bir uygulama alanına ısı ile şekillenerek franke tezgah akrilik tezgahı istediğiniz renk ve tasarım modelde tamamı ile size özel hazırlayabiliriz.

Polimer Decor Ailesi olarak sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız detaylı bilgi için bize ulaşmanız yeterli saygılarımızla.

ArabicEnglishGermanTurkish
WhatsApp Logo

 

Mermer Masa - Mutfak ve Banyo Tezgahları

İmalat ve Montaj Uygulama Merkezi