Grado Tezgah

GRADO Quartz Tezgah, kuvars yüzeylerin üretilmesi içi Aydın ilimizde 12.000 m² kapalı 18.000 m² açık toplam 30.000 m² alanda kurulmuştur.

2018 yılında faaliyetine başlayan ve sanayicilik girişiminin en genç şirketi olan GRADO QUARTZ, 2019 yılında kurulum faaliyetini tamamlamıştır.

Kaliteli ürün, üretim ve pazarlama konusunda deneyim ve birikimiyle kuvars yüzeyler, üretim ve satışını GRADO QUARTZ markasıyla hayata geçirmiştir.

İleri teknolojili, donanımlı makinaları ve uzman personelleriyle faaliyete başlamış olan ve uygunluk kriterlerini tamamen karşılayan GRADO QUARTZ, üretim kalitesi, geniş ürün yelpazesi, müşteri odaklı satış sistemi ve değişen tüketici talepleri ile sektörün beklentilerine en uygun çözümleri sunmaktadır.

Grado Tezgah Teknik Özellikleri

Kristalize özelliğe sahip olan kuvars taşının sertlik derecesi çok yüksektir. Mohs Sertlik skalasına göre kuvarsın sertlik derecesi yedidir. Bu nedenle, yüksek aşınma, çizilme dayanımına sahiptir. Kimyasalların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek direnç gösterir.

GRADO Kuvars Yüzeyler A sınıfı yanmaz malzemeler arasındadır.

GRADO Kuvars Yüzeyler ancak fabrika şartlarında parlatılabilir ve basit bir günlük temizlik ile uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve doğal canlılığını korur.

Darbelere dayanıklıdır

Aşınmaya ve çizilmeye dayanıklıdır.

Polimer Decor

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

İletişim

Grado Kuvars Garanti Kapsamı

 • GRADO Kuvars Yüzeyler aşınmaya çizilmeye karşı dayanıklı yapısı ile garanti kapsamındadır.
 • “İşçilik ve Montaj” kurallarına uygun olarak işlendiğinde ve kalıcı olarak uygulandığı durumlarda geçerlidir.
 • Kuvars yüzeylerin yapıldığı hatalı plakanın onarılmasını ve değiştirilmesini kapsamaktadır
 • İlk alıcısı dışında, hiçbir mesken bu garanti kapsamında yer alamaz.

Garanti Kapsamı Dışındakiler

 • Plakanın ilk uygulandığı yerden başka bir yere taşınması ve montajı bu garanti kapsamını geçersiz hale getirmektedir.
 • Onarım veya değişim neticesinde tam bir renk eşleşmesi hiçbir zaman garanti edilemez.
 • Montaj sırasında veya sonrasında seçtiğimiz ürünün tonunu dokusunu ve bitmiş halini beğenmediğiniz takdirde bu durum garanti kapsamında dışında kalmaktadır.
 • Garanti uygulamasından yararlanmak için bedelinin tamamen ödenmiş olması gerekmektedir.
 • Herhangi bir kimyasal maddenin dökülmesi, tencere, tava vb. mutfakta kullanılan kapların fırından veya ateşten indirilerek yüzeye direkt temas etmesi durumunda oluşan çatlama, kırılma gibi kötü kullanım şartlarından kaynaklı sorunları kapsamaz.
 • Hava ve iklim şartlarına maruz kalmış yüzeylere uygulanmaz.
 • Bu garanti, montaj sırasında oluşabilecek hasarları kapsamaz.
 • Dış mekân uygulamalarını kapsamaz.

Grado Kuvars Genel Bilgi

Hijyen ve Temizlik

Kuvars minareli içeren GRADO tezgâhınız gözeneksiz yapısı sayesinde kalıcı iz ve leke oluşmayacak şekilde üretilmektedir. Bünyesinde herhangi bir mikroorganizmanın üreyip çoğalmasına izin vermeyen hijyenik bir yüzeydir.

Isı Dayanımı

Kristal grubu minerallerinden oluşan değerli bir taştır. Kristalize özelliğe sahip olan kuvars taşının, sertlik derecesi çok yüksektir. Ani sıcaklık değişimlerine karşı oldukça dayanıklı ve dirençlidir.

Bakım Kolaylığı

Tezgah malzemesi olarak kuvars seçimi doğru bir karar olacaktır.. Kuvars tezgâhın, bakım kolaylığı avantajı ile öne çıkarken stil olarak sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.