Doğal Taş Ürünler
Doğal Taş Ürünler

Doğal Taş Tezgah

Mutfak ve banyolarda doğal taş tezgah muhteşem estetik sunar ve diğer iyi özelliklere sahiptir. Ancak, eviniz için granit tezgahı düşündüğünüzde aklınızda bulundurmanız gereken bazı zayıflıklar vardır. Tüm güzelliği ve dayanıklılığı için, granit tezgahların bir takım zayıflıkları vardır.

En çok problemler, tezgahlar doğru şekilde kapatılmadığında veya sızdırmazlık malzemeleri iyi uygulanmadığında ortaya çıkabilir.

Granit gözeneklidir. Bu, mühürlenmemiş veya kötü şekilde kapatılmış tezgahların meyve suyunu veya yağı emebileceği ve çıkarılması imkansız olabilecek bir leke oluşturabileceği anlamına gelir. Zayıf mühürlü bir tezgah, gözeneklerinde bakteri barındırabilir.

Bazı işlem görmüş granit mühürlenmeden 10 yıl dayanabilir, ancak birçok tezgahın yıllık bazda tekrar kapatılması gerekecektir. Bu göz ardı edildiğinde, granit tezgahların lekelenme belirtileri göstermesi uzun sürmez.

Bu tezgahlar çok dayanıklı olsa da, bir köşeye bırakılan ağır bir nesne graniti çatlatabilir veya kırabilir. Bu yaygın değildir, ancak doğru koşullar altında olabilir.

Kuvars Tezgah

Doğal Taş Tezgahlarımız

Granit Tezgah
Granit Tezgah
Mermer Tezgah
Mermer Tezgah
Onyx Tezgah
Onyx Tezgah