Kuvars Tezgah
Kuvars Tezgah

Kuvars Tezgah

Kuvars Tezgah yüzeylerin sertliği ve renk çeşitliliği ile göz kamaştırmaktadır.

Hammaddesi Kuvars olan sınıfta yer alan Markalarımız Çimstone – Belenco – CoanteCaliscoSadestoneSilestoneGrado ürünleri Bankolar için, tezgahlar için, zemin ve merdiven gibi yüzeyler de kullanılmaktadır.

Kuvars Tezgah serilerinden herhangi birini kullanmaya karar verdiyseniz ürün kalitesinden farklı olarak uygulama işçiliğine de önem vermelisiniz.

Kuvars Tezgahlar için bir çok satış yapan firma bulunabilir ancak uygulama için kaliteli hizmet alabileceğiniz çok sayıda firma bulmanız kolay değildir.

Polimer Decor kaliteli uygulama montaj hizmetleri ile tüm tezgah gruplarında olduğu gibi Kuvars tezgah serisine ait tüm modellerde sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Hem fiyatlarda uygun ve ekonomik çözümler hem de son derece kaliteli uygulama için ekiplerimizden teklif almadan karar vermeyiniz.

Kuvars Tezgah

Kuvars Tezgah Markalarımız

Çimstone Tezgah
Çimstone Tezgah
Belenco Tezgah
Belenco Tezgah
Coante Tezgah
Coante Tezgah
Calisco Tezgah
Calisco Tezgah
Grado Tezgah
Grado Tezgah
Sadestone Tezgah
Sadestone Tezgah
Silestone Tezgah
Silestone Tezgah

Kuvars Nedir?

Kuvars oldukça sert dioksit silisyum kiristellerine verilen isimdir. Yaklaşık ağırlığı 2.65 g/cm sertliği 7 olan kuvarsa doğada bir çok noktada rastlanmaktadır. Uzun yıllar sonunda fosilleşip kristalleşen kuvars, kristal ya da amarof halde bulunabilir. Kuvars tezgah birleşenlerle yapıştırıcılarla meydana gelir bu nedenle sıvı emmez leke tutmaz bakteri üretmez bir üründür.

Kuvars Özellikleri

Kuvars Tezgah Özellikleri %93 doğal kuvars minerallerinden oluşmaktadır. Geriye kalan %7 si ise bir birine bağlayıcı kimyasal malzemelerden yapıştırıcı mermer tozu polyester gibi bağlayıcı malzemeler içerir.

Kuvars Tezgah Kullanım Klavuzu

Kuvars tezgah sıvı emmez, leke tutmaz, bakteri üretmez.

Her markanın kullanımı kendine göre garantisi kapsamına göre değişmektedir. Yaklaşık 5 yıl ila 20 yıl arası değişmektedir.

Malzemenin kendinden oluşabilecek, yani kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunlar için fabrika garanti kapsamındadır.

İlk ürünü imalatını yapan firma ücretsiz şekilde değişimini yapmaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.