Infinity Porselen Tezgah

Infinity porselen tezgah levhaları tasarım ve mimari için mükemmellik ve yenilik sunar .

Infinity  , mimari, iç mekanlar ve kişiye özel çözümler için yüksek kaliteli büyük boyutlu porselen plakaların üretiminde uzmanlaşmıştır .

Infinity koleksiyonlarının geniş yelpazesi, yüksek teknolojiyi yenilikle birleştiren, dünyanın her yerindeki mimarların ve tasarımcıların yaratıcılığını destekleyen çeşitli yüzeyler sunar.

Infinity Porselen Tezgah porselen ve cam bileşimiyle üretilen dev boyutlarla hem mutfak tezgahı, banyo tezgahı hem bankolar ve  iç cephe, dış cephe kaplama olanağını tanıyan yepyeni bir malzeme teknolojisinin ürünüdür.

Infinty kalınlık olarak 6-12-20 mm ölçülerinde üretilmekte olup, mutfak tezgahı banyo tezgahı ve bankolarda 3cm ve 4 cm olarak birleşim noktası ile sunulmaktadır. Tasarımlara hafiflik ve kolaylık sağlıyor trendleri kovalayan tüm yapı projelerinin ilham kaynağı olan Infinity tezgah porselen tezgah bu eşsiz malzeme teknolojisini doğal cilalı hafif dokunulmuş ve  yakılmış yüzey çeşitleri ile mutfak tezgahları ve mobilya gibi bir çok alana taşıyor.

Infinity tezgah antibakteriyel olup çizilmez leke almaz yanmaz bir porselen tezgah ürün gurubudur .

Infinity Tezgah Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Infinity Tezgah Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Infinity Surfaces evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Infinity Surfaces Özellikleri

Hijyenik Yüzey

Infinity porselen tezgahları bakteri barındırmaz ve hijyenik bir yüzeye sahiptir.

Gıda Teması için Uygun

Hijyenik bir yüzeye sahip olmasından dolayı gıdalarınızı güvenle tezgahınızın üzerine koyabilirsiniz.

Mekan

Eşsiz yüzeyi sayesinde hem kapalı hem de açık alanlarınız da kullanmak için uygundur.

Kolay Temizlik

Gözeneksiz yapısı sayesinde kolay temizleyebileceğiniz gibi temizlik maddelerine karşı dirençlidir.

Infinity Surfaces Bayi

Firmamız Polimer Decor diğer tüm tezgah markalarında olduğu gibi Infinity markasının da yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz Infinity ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda Infinity tezgah uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır.

Polimer Decor

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

İletişim