İstanbul Mutfak Tezgahı

Yaşadığımız alanlarda ufak dokunuşlar ve ayrıntılar oldukça farklı bir görünüm kazandırmaktadır. İstanbul Mutfak Tezgahı üzerine hizmet veren firmamız Polimer Decor sadece ülkemizde değil Dünya genelinde en çok tercih edilen ve mekanlarda kullanılan mutfak tezgahlarını sizlere sunmaktadır. Tarzına uygun bir çok fark çeşit Mutfak Tezgahı modellerini sizlere sunmakta talebiniz doğrultusunda mükemmel işçilik kalitesi ile uygulama yapmaktayız.

İstanbul Mutfak Tezgahları Serileri

Her ürün grubumuzun içerisinde onlarca renk çeşit tezgah modeli bulunmaktadır. Mutfak Dolapları kullanımınıza uygun bir tezgah seçimi yada tamamen kendi belirleyeceğiniz özelliklerde tezgah bulmanız oldukça kolay. İstanbul Mutfak tezgahı arayışlarınızda Belenco, Çimstone, Calisco, Neolith, Corian, Silestone, Cambria, Dekton, Granit ve Mermer tercihlerinden size en uygununu bulabilirsiniz.

İstanbul Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul da tüm bölgelerden, ilçe ve semtlerden bizlere ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, 
Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, 
Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

ilçelerinde yılın her dönemi İstanbul Mutfak Tezgahı ve diğer ürünlerimizle aktif şekilde hizmet vermekteyiz.

Paylaşmak Önemsemektir!


İstanbul merkezli firmamızda Mutfak tezgahı için oldukça fazla alternatif bulabilir, Mutfak dolaplarında en şık model tercihleri yapabilirsiniz. Mermer Masa ve Granit seçimlerinizde de sizlere bir çok farklılık sunmaktayız. İstanbul Mutfak Tezgahı, Dolap, Ray Dolap, Mermer Masa ve Mimarlık çözüm ortağınız Polimer Decor

Recommended Posts

Bir cevap yazın

Call Now Button
WhatsApp Logo