Lamar Porselen Tezgah

Lamar Porselen Tezgah Tezgah için kısa bir araştırmaya girdiyseniz muhtelif ürünlere göre farkını çok yakından görmüşsünüzdür demektir.

Evlerde mutfak ve banyolarda kullandığımız Tezgahlar da günümüz teknolojisi ile oldukça konforlu bir kullanımı bizlere sunmaktadır.

Porselen tezgah özelliği bulunan Lamar  kullanım kolaylığı açısından oldukça yüksek performans sunmaktadır.

Ürünün tezgah modelleri arasında sunduğu uzun süreli garanti neredeyse diğer hiç bir tezgah serisinde bulunmaz.

Lamar Tezgahı seçmeniz için o kadar farklı özelliği bulunmaktadır ki gelin hep beraber inceleyelim.

Lamar tezgahları özel avantajlara sahip dayanıklı bir mutfak tezgahıdır.

Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Lamar ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz.

Aşağıda bulunan tabloda Lamar Porselen ürünleri hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeşitli renk seçenekleri ile Lamar tezgahları ev ve diğer tüm yaşam alanlarınızda göze çarpan özelliklere sahiptir. Mevcut seçenekler arasından seçim yapabileceğiniz gibi istediğiniz desen ve renklerde üretimini talep edebilirsiniz.

Arzunuz ne yönde olursa olsun bizleri arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Polimer Decor

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

İletişim

Lamar Tezgah Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Lamar Porselen Tezgah Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Lamar evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Neden Lamar Tezgah Seçmeliyim?

Mutfak içinde gündelik kullanım son derece önemlidir. Gün içerisinde ev hanımlarınca zamanın bir çoğu bu alanda geçmekte ve bazende dikkatsizlikler, kullanıcı hataları ile kalitesiz tezgahlarda kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bir Mutfak Tezgahı veya Banyo Tezgahı bir evde her yıl değiştirilen bir ürün değildir. O nedenle kullanıcılar kararlarını genelde bir veya iki defa vererek en iyi tezgahı bulmaya çalışmaktadır.

Lamar Tezgah ise sizlere bir kerede en iyi ürünü seçme şansını vermektedir.

Mesela Mutfağınızda kesme tahtası olmadan herhangi bir tezgah yüzeyinde kesme yapabiliyor musunuz? Genelde buna verilebilecek cevap hayırdır.

Lamar Tezgah ise çizilmez yüzeyi sayesinde rahatlıkla bu imkanı size sunmaktadır.

Fırından veya ocaktan sıcak kızgın bir tencere veya tepsiyi tezgah üzerine bırakabilir misiniz? Yine buna verilecek cevabı duyar gibiyiz ancak Lamar tezgah ısıya karşı dirençli ve dayanıklıdır.

Lamar Tezgah Bayi

Polimer Decor diğer tüm mutfak tezgahı markalarında olduğu gibi Lamar ürünlerinin de yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Lamar tezgah ürünlerinden herhangi bir seçim yaptığınızda bizlerden fiyat alabilir yada detaylı projeniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Lamar Tezgah ürünlerinde ortaya çıkabilecek sorunlarda öncelikle firmamız  Polimer Decor  yerinde inceleme yapmak üzere yaşam alanınıza ziyarette bulunacaktır. Gerekli görülmesi hususunda Lamar firması ile iletişime geçilerek sorun çözüme kavuşturulacaktır.

YÜKSEK TENKOLOJİ ÜRÜNÜ, BÜYÜK EBATLI PORSELEN LEVHADIR. LAMAR TEZGAH MUTFAK VE BANYO TEZGAHLARINDA TÜM SORUNLARINIZIN DOĞAL ÇÖZÜMÜDÜR.

Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Lamar ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz.