Bize Ulaşın

Laminam Tezgah

  • Home
  • /
  • Laminam Tezgah

LAMİNAM TEZGAH

 

Laminam Tezgah porselen ve cam bileşimiyle üretilen 162 x 324 ölçülerinde dev boyutlarla hem mutfak tezgahı, banyo tezgahı hem bankolar ve  iç cephe, dış cephe kaplama olanağını tanıyan yepyeni bir malzeme teknolojisinin ürünüdür.

Laminam kalınlık olarak 1.2 mm ölçülerinde üretilmekte olup, mutfak tezgahı banyo tezgahı ve bankolarda 3cm ve 4 cm olarak birleşim noktası ile sunulmaktadır. Tasarımlara hafiflik ve kolaylık sağlıyor trendleri kovalayan tüm yapı projelerinin ilham kaynağı olan laminam tezgah porselen tezgah bu eşşsiz malzeme teknolojisini doğal cilalı hafif dokunulmuş ve  yakılmış yüzey çeşitleri ile mutfak tezgahları ve mobilya gibi bir çok alana taşıyor.

Laminam tezgah antibakteriyel olup çizilmez leke almaz yanmaz bir porselen tezgah ürün gurubudur .

Laminam Tezgah

Birbirinden farklı Laminam Mutfak tezgahı modellerimizi hemen inceleyebilirsiniz

Laminam Tezgah Renk Kartelası

Laminam Renk çeşitliliğinde bir çok ürüne göre fazla alternatif barındırmakta ve sizlere bolca seçenek sunmaktadır.

Laminam Tezgah Kullanım Klavuzu

Laminam Mutfak Tezgahı serilerinin bakım temizlik ve diğer tüm detayları bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

  • Laminam seramik plakalar, 1620x3240mm, 12mm kalınlığında, mobilya dünyasından yatay yüzeylere, masalardan, mutfak ve banyo tezgahlarına kadar uzanır.
  • Mükemmel teknik performans için, Laminam yüzeyler, maksimum hijyen ve dayanıklılığı garanti altına almak için gerekli olan en hassas uygulamalar için idealdir.
  • Estetik erdemleri ve geniş formatı, gerçek sanatsal artıları, malzemenin doğal ortamdaki sürekliliğini garanti eder, doğal ve sofistike renk seçenekleriyle karşınıza çıkar.
ArabicEnglishGermanTurkish
WhatsApp Logo

 

Mermer Masa - Mutfak ve Banyo Tezgahları

İmalat ve Montaj Uygulama Merkezi