Bize Ulaşın

Lapitec Tezgah

  • Home
  • /
  • Lapitec Tezgah

LAPİTEC TEZGAH

 

Lapitec Tezgah mutfak tezgahları kullanımı için ideal bir üründür. Estetik detaylara ve birleşenlerin performansına dikkat eden projeler için mekanik ve fiziksel özelliklerin, şıklığın ve modernliğin renklerle birleşerek her mutfak tezgahı ve banyo tezgahı kullanım için uygun bir ürün haline getirilir.

Lapitec tezgah sinterlenmiş (basınçla sıkıştırılmış) taş ve levhalar sadece mutfağınızın tezgahına değil aynı zamanda mobilya çekmece yan yüzeylerde, ısıya aşınmaya ve çizilmeye karşı yüksek direnç gerektiren tüm yüzey kaplamalarında uygulanabilir.

Açık mutfaklar ve barbekü mutfakları, dış mekan mutfakları için tezgahlarda olduğu gibi dış mekan uygulamaları içinde lapitec tezgah ideal bir üründür.

Zamanla bozulmaz Uv ışınlarına, yüksek sıcaklıklara ve dona karşı dirençli bir tezgah ürünüdür.

Neden mutfak tezgahı için Lapitec Tezgahı seçmelisiniz?

Isı ve yüksek sıcaklıklara oldukça dirençli 1.2 / 2.0 / 3.0 mm kalınlıklarda mevcut çizilmeye karşı yüksek derecede dirençli, yüksek aşınmaya dayanıklı boyutsal varyasyonlara uğramaz, yanmaz asit bazlara ve çözücü maddelere karşı dayanıklıdır.

Gözeneksiz oluşundan dolayı sıvı emmez proziteden tamamen yoksun antibakteriyel hijyen bir üründür. Bakteri üretmez ve küf yapmaz. Dayanıklı, temizliği kolay bir ürün olup sadece su ve bir bez ile temizlenebilir.

Lapitec Tezgah

Birbirinden farklı Lapitec Mutfak tezgahı modellerimizi hemen inceleyebilirsiniz

Lapitec Tezgah Renk Kartelası

Lapitec Renk çeşitliliğinde bir çok ürüne göre fazla alternatif barındırmakta ve sizlere bolca seçenek sunmaktadır.

Lapitec Tezgah Kullanım Klavuzu

Lapitec Mutfak Tezgahı serilerinin bakım temizlik ve diğer tüm detayları bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

İtalyan tarzı mükemmel bir tezgah ürünü.

  • Lapitec® yenilikçi “tam vücut” sinterlenmiş taş levhadır. Geniş formatlı plakalarda, estetik tasarım cazibesini ve porselenin üstün mekanik ve fiziksel özelliklerini, doğal taşların zarafeti, işlenebilirliği, renkleri ve tipik özellikleriyle birleştirir.
  • Lapitec® piyasadaki en büyük boyuta sahip sinterlenmiş taş yüzeydir.
  • 12 ve 20 mm kalınlıklarda 3365×1500 mm (5.05m2) ebatında bir plaka boyutu garanti edilir ve 30 mm levhalar 1460×3365 mm (4.91m2) ebatlarında bir döşeme boyutunu garanti eder.
  • Lapitec®, tasarımcılar tarafından istenen boyutlarda, inşaat ve mobilya için en uygun ve çeşitli çözümleri sunar. Blok malzeme olması dolayısıyla uygulaması kolay ve sayısız uygulama alanıyla iç ve dış kaplamadan kaldırımlara, mutfak tezgahlarından havalandırmalı cephelere kadar kullanılabilir.
  • Lapitec® hem insanlar hem de çevre için maksimum saygı ile üretilmektedir. Reçineler veya petrol türevleri içermeyen tamamen etkisizdir.
ArabicEnglishGermanTurkish
WhatsApp Logo

 

Mermer Masa - Mutfak ve Banyo Tezgahları

İmalat ve Montaj Uygulama Merkezi