Leka Quartz Tezgah

Leka Quartz Tezgah, kuvars yüzeyleri üretmek üzere Aydın Ortaklar Organize Sanayi Bölgesi’nde 12.000 m² kapalı 18.000 m² açık toplam 30.000 m² alanda kurulmuştur.

2018 yılında yatırım faaliyetlerine başlayan ve sanayicilik geleneğinin en genç şirketi olan LEKA QUARTZ, 2019 yılında kurulum faaliyetini tamamlamıştır.

Nitelikli ürün, üretim ve pazarlama konusunda deneyim ve birikimiyle kuvars yüzeyler, üretim ve satışını LEKA QUARTZ adıyla hayata geçirmiştir.

İleri teknolojileriyle donanımlı makinaları ve uzman personelleriyle faaliyete başlamış olan ve uygunluk kriterlerini tamamen karşılayan LEKA QUARTZ TEZGAH, üretim kalitesi, geniş ürün yelpazesi, müşteri odaklı satış sistemi ve değişen tüketici talepleri ile sektörün beklentilerine en uygun çözümleri sunmaktadır.

Leka Quartz Özellikleri

  • Kristalize özelliğe sahip olan kuvars taşının sertlik derecesi çok yüksektir. Mohs Sertlik skalasına göre kuvarsın sertlik derecesi 7 ‘dir.Bu nedenle, yüksek aşınma, çizilme dayanımına sahiptir. Kimyasalların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek direnç gösterir.
  • Leka Kuvars Yüzeyler A sınıfı yanmaz malzemeler arasındadır.
  • Leka Kuvars Yüzeyler ancak fabrika şartlarında parlatılabilir ve basit bir günlük temizlik ile uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve doğal canlılığını korur.
  • Kalıcı leke ve iz oluşturmayacak şekilde üretilmektedir.
  • Darbelere dayanıklıdır.
  • Aşınmaya ve çizilmeye dayanıklıdır.

Leka Quartz Modelleri

Leka Quartz Tezgah Bakım ve Koruma

HİJYEN, TEMİZLİKKuvars minareli içeren Leka tezgahınız gözeneksiz yapısı sayesinde kalıcı iz ve leke oluşmayacak şekilde üretilmektedir. Bünyesinde herhangi bir mikroorganizmanın, üreyip çoğalmasına izin vermeyen hijyenik bir yüzeydir. Temizlik aşamasında sıvı bir deterjan ve nemli bir bezle yapılacak temizlik Leka Quartz, yüzeylerin mükemmel görünmesini sağlayacaktır. Leka yüzeyinizi ilk günkü görünümünü korumanız için düzenli aralıklarla temizlemenizi tavsiye ederiz.

ISI DAYANIMIKristal grubu minerallerinden oluşan değerli bir taştır. Kristalize özelliğe sahip olan kuvars taşının, sertlik derecesi çok yüksektir. Ani sıcaklık değişimlerine karşı oldukça dayanıklı ve dirençlidir. Bunlara rağmen aşırı darbe basınç ve kimyasallara maruz kaldığı durumlarda hasar görebilir. Keskin ve sivri aletlere maruz kalmaması için kesme tahtası kullanılması tavsiye edilir., Tencere, tava vb. mutfakta kullanılan kapların fırından veya ateşten indirilerek direk Leka Quartz Tezgah yüzeyine konulmamalıdır.

BAKIM KOLAYLIĞITezgah, malzemesi olarak kuvars seçimi doğru bir karar olacaktır. Bu malzemenin evinize, mekanınıza katacağı canlılığın ayrı bir fayda sunmaktadır. Kuvars tezgahın, bakım kolaylığı avantajı ile öne çıkarken stil olarakta sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Leka Quartz Bayi

Evlerde dekora daha çok kadınlar karar verir ve kadınlarında tezgah seçimlerinde Leka Quartz gibi bilinen ve güvenilen markalar yer almaktadır. Leka mutfak tezgahı ürünlerini mutfağınızda tercih etmeniz için o kadar çok neden ve sebep var ki bunlardan en başında da Kuvars özeliği taşımasıdır. Bildiğiniz Klasik Mutfak tezgahlarının aksine son derece farklı bir hava katan bu tezgah serisi oldukça değişik bir ortamı mutfağınıza yansıtacaktır.

Leka Tezgah Uygulayıcısı

İstanbul da Leka mutfak tezgahı için satış yapan bir çok firma elbette bulabilir hatta internet üzerinden dahi sipariş verebilirsiniz. Ancak satışdan ziyade tezgahın uygulanabilirliği ve uygulayıcısı da son derece önem arz etmektedir. Polimer Decor uzun yılladır Leka Tezgah bayisi olarak İstanbul da yapı sahiplerine hizmet vermekte ve aynı zamanda uygulama da yapmaktadır.

Bir çok yaşam alanı için son derece kaliteli işçilik sunan ekiplerimiz istediğiniz tüm Leka modellerini bünyesinde bulundurmakta ve projenize en uygun şekilde uygulamaktadır. Mutfak tezgahları için firma olarak bir çok markada ulusal anlamada hizmet vermekte olup leka ürünleri bir çok müşterimize gönül rahatlığı ile tavsiye ettiğimiz ürünlerdir.