Levelstone Tezgah

Levelstone tezgah, büyük boyutlu seramik plakaların tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış bir markadır.

Döşemeler mutfaklar ve banyolar için tezgahlar, masalar, kapılar, zeminler ve duvarlar için mükemmeldir.

Seramik plakalar dış mekan kullanımı için de uygundur ve ince detaylar, farklı yüzeylerde çapraz uyumlu kullanım ve özelleştirme potansiyeli sağlar.

Tüm özellikleri bugüne kadar üretilen en son teknoloji ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

En yenilikçi trendlere paralel olarak mimari tasarımlar için idealdirler.

Modern, kişiye özel, basit ve tamamen yenilikçi mobilyalar sağlamak için mükemmel bir malzemedir.

Levelstone Porselen Tezgah Özellikleri

Ürün koleksiyonumuza yeni eklenen İtalyan Level markasına ait büyük ebatlı porselen plakalar modern mekanlar içerisinde mutfak, banyo tasarımları ve dış cephe tasarımları yapmanıza imkan vermektedir.

Geniş ebatlı porselen plakalardan elde edilen Levelstone Tezgahları 160x320cm – 6.5mm kalınlık ve 162x324cm – 12mm kalınlık ölçülerinde imal edilmektedir.

Neden Levelstone Tezgah?

  • Su Geçirmez
  • Çizilmelere Dayanıklı
  • Kolay Temizlenir
  • Hijyenik
  • %100 Doğal
  • Geri Dönüştürülebilir
  • Sıcaklığa Dayanıklıdır
  • Işınlara Dayanıklıdır
  • Bükülmelere Dayanıklıdır

Polimer Decor

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

İletişim

Level Stone Bayi

Polimer Decor olarak diğer mutfak tezgahı markalarında olduğu gibi Levelstone porselen tezgahlarının da bayiliğini yapmaktayız. Markaya ait dilediğiniz renk seçenekleri arasından tercihinizi yaparak imalat ve montaj için bizlere başvurabilirsiniz.

Level Stone Porselen Fiyatları

Diğer tüm markalarda olduğu gibi Levelstone markasında da çeşitli renk seçenekleri ve her rengin ayrı bir fiyatı vardır. Fiyatlandırma konusunda en sağlıklı bilgi istenilen renk ve uygulama yapılacak tezgahın m2 ölçülerine sahip olmakla elde edilebilir.