Lg Akrilik Tezgah

Lg Akrilik Tezgah  doğal mineraller ve renk pigmentleri ile ustaca birleştirilmesi sonucunda oluşan pürüzsüz, emici olmayan, şekil verilebilen, görünmeyen ek yerleri ile birleştirilebilen, olağanüstü estetik, kullanışlı ve hijyenik bir malzemedir. Hi-Macs® bu avantajları ile sonsuz kombinasyonlar sunar!

Gerçekte 12 mm olmasına karşın özel üretim teknikleriyle 40mm kalınlığa ulaşır, süpürgeliklerde istenilen ölçü uygulanır. Hatta istenirse üst dolap ile tezgah arası seramik ya da cam yerine tamamen akrilik uygulanabilir. Bu da ek yerlerinin ortadan kalmasında, duvarın leke ve yağ tutmamasına kadar birçok dezavantajı ortadan kaldırır.

Siz de hem hijyenik hem de dolu dolu gözüken bir mutfak tezgahına kavuşmuş olursunuz.

Lg Akrilik Tezgah Kullanım Alanları

Lg Akrilik tezgah modelleri yapısının esnekliği nedeniyle mutfak tezgahları, banyo tezgahları, duş teknesi ve duvarları, pencere denizliği ticari alanlarda ise resepsiyon ve bar bankosu, masalar, duvar kaplamaları WC tezgahları, denizlik ve laboratuvar tezgahları vb. uygulamalar için idealdir. Lg Akrilik tezgah tasarımı geniş yelpazesiyle kullanıcılarının dilediği alanlarda şekillendirilebilir.

Lg Akrilik Tezgah Özellikleri

Lg Akrilik tezgah özellikleri dikkat çekici ve avantajlı olmaları yönünden kullanıcılarına yarar sağlamaktadır. Gözeneksiz yapısı, dayanıklı olması, kolay temizlenmesi, esnekliği, homojenliği ve yıllara meydan okuması en dikkat çekici özelliklerinden olan Lg tezgah modelleri, yüksek performanslarıyla ve dirençli yapılarıyla göz doldurmaktadır. Lg tezgah tasarımı kolay montaj ve garanti imkanlarıyla da avantajlı olacaktır.

Lg Akrilik

Dekoratif ve Yaratıcı

Lg Akrilik tezgah özellikleri arasında dekoratif olması ve yaratıcılığa açık olması yer alır. Lg tezgah modelleri derzsiz birleşimleri ve ısıyla şekillendirilebilmesi ile tasarımcılara sonsuz özgürlük sağlar. Ayrıca ahşap, metal, seramik gibi diğer malzemelerle uyum sağlayarak yaşanılan mekanlara değer katar.

​​​Uzun Ömürlü ve Dayanıklı

Lg tezgah özellikleri arasında darbe, termal şok ve kimyasallara karşı direnç de yer almaktadır. Homojen yapısı nedeniyle delamine olmayan Lg tezgahlar üzerindeki leke, çizik ve diğer izler de kolayca giderilebilir.

Hijyenik

Lg Akrilik tezgah modelleri gözeneksiz yüzeyi ve derzsiz birleşimleri sayesinde son derece kolay temizlenir. Mikrop ve bakteri oluşumuna izin vermez, A sınıfı yanmazlık derecesine sahiptir.

Çevre Dostu

Lg tezgah tasarımı birleşimindeki akrilik ve doğal mineraller çevre dostudur. Sağlığa zararlı olmadığı gibi içerisinde yer alan mineral ve reçineler sağlık alanında kullanılmaktadır.

​​​Kolay İşlenme

​​​​​Lg tezgah özellikleri sayesinde standart ahşap işleme makinaları ile işlenir ve ısıyla şekillendirilebilir.

Lg Akrilik Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır?

Lg Akrilik tezgah temizliği de corian tezgah gibi rahatça yapılabilir. Masrafsız olan ve ekstra malzeme gerektirmeyen sadece su ve bez kullanılarak temizlenebilir. Lg Akrilik tezgah modelleri için kullanılan malzemenin özellikleriyle ürünler kolaylıkla temizlenebilir. Lg tezgah temizliği yapılırken vakitten kazanç sağlanır.

LG Tezgah Renkleri Nelerdir?

LG tezgah renkleri için kullanıcılara 100’den fazla seçenek sunulmaktadır. Her mekan için uyumlu olacak bu renk seçenekleri sayesinde geniş üretim ve montaj alanı yakalanır. Mutfaklarda, banyolarda, restoranlarda, otellerde ve hastanelerde mekanın rengine uyumlu olacak modeller hazırlanmaktadır. Siz de dilediğiniz Lg tezgah renkleri ile mekanlarınızda hoş bir hava yaratabilirsiniz.

Lg Hi-Macs Tezgah Bayi

Firmamız Polimer Decor diğer tüm tezgah markalarında olduğu gibi Lg Hi-Macs markasının da yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz Lg Hi-Macs ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda lg akrilik tezgah uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır.

Lg Tezgah Fiyatları

Lg Akrilik tezgah fiyatları mekan özelliklerine ve projenin kapsamına göre değişmektedir. Ayrıca Lg Akrilik tezgah modelleri, ölçüleri ve renkleri de fiyatları etkilemektedir. Yıllarca kullanılacak kalitede olması beklenen Lg Akrilik tezgah fiyatları;

  • Özel tasarım olup olmamasına,
  • Kurum ya da kişi taleplerine,
  • Mekan büyüklüğüne,
  • İstenen kullanım özelliklerine,
  • Özel taleplere göre değişmektedir.

Yaşam alanlarında, ev ve iş yerlerinde, kamu kuruluşlarında dekoratif çözümler sunan Lg Hi-Macs tezgah modelleri sağlığınız ve bütçeniz için en doğru tercih olacaktır. Lg tezgah fiyatları ve projeleri hakkında bizleri arayabilirsiniz.

Lg Tezgah Modelleri

Lg tezgah modelleri mekanlara özel tasarlandığı gibi hazırlanmış olan kataloglardan da seçilebilir. Evlere ve iş yerlerine uyumlu Lg tezgah modelleri, kamu alanlarında da uygulanır. Lg tezgah kullanımı için her mekana özgü tasarımlar oluşturulabilir. Lg tezgah modelleri için satış ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz.

Lg Akrilik Tezgah Tasarımı ve Montajı

Lg tezgah tasarımı her mekan için ayrı olarak projelendirilmektedir. Tasarımı tamamlanan kataloglardan tercih yapılabileceği gibi hayallerinizdeki modeller de tasarıma aktarılmaktadır.

Lg tezgah montajı hizmetiyle de güvenilir montaj uygulamaları yapılmaktadır. Lg tezgah montajı sırasında kesilen parçaların ek yerlerinin belirsiz şekilde montajına tanık olabilir, satın aldığınız malzemenin kalitesini yakından görebilirsiniz.

Polimer Decor

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

İletişim