Marmicera Tezgah

Marmicera, üstün İtalyan teknolojisi ile üretilen, farklı ebatlardaki çeşitlerine ulaşabileceğiniz porselen levhaları hayatınızın her noktasında kolaylıkla kullanıma sunan bir porselen markasıdır.

Bu plakalar, tüm kullanım amaçlarına uygun şekilde farklı kalınlıklarda, çok çeşitli dokularda sunulmaktadır.

Tasarımla konforu aynı çatı altında buluşturan bu ürün, sizi mekanla sınırlamayıp, her alana ve her koşula uyum sağlayan mükemmel bir malzemedir. Tasarım ihtiyaçlarınızı her alanda ekstra korumaya gerek olmaksızın karşılayabileceğiniz, zengin ürün seçenekleri sunmaktadır.

Marmicera Tezgah Kullanım Alanları

Marmicera porselenler dayanıklı ve doğal görünümlü olduğu için daha çok Mutfak Tezgahı, Banyo Tezgahı, Şömine, TV Ünitesi, Duvar Kaplaması, Zemin Döşemesi, Yemek Masası, Ofis Masası, Orta Sehpalar gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Marmicera Tezgah Ayrıcalıkları

  • Yüksek ısı ve Darbe Dayanımı
  • Gıda ile Temasa Uygun Yüzey
  • Hijyenik
  • Leke Tutmaz

Marmicera Tezgah Bayi

Polimer Decor diğer tüm mutfak tezgahı markalarında olduğu gibi Marmicera ürünlerinin de yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Marmicera tezgah ürünlerinden herhangi bir seçim yaptığınızda bizlerden fiyat alabilir yada detaylı projeniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Polimer Decor

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz.

Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır.

Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

İletişim