Bize Ulaşın

Mutfak Tezgah Ürünleri

  • Home
  • /
  • Mutfak Tezgah Ürünleri
dekton tezgah

Dekton Tezgah

Dekton Porselen Tezgahlar İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir Kilden Yani Topraktan Üretilmektedir Sıvı Emmez Bakteri Üretmez Çizilmez Leke Almaz Yanmaz Özelliklere Sahiptir

Çimstone tezgah

Çimstone Tezgah

Çimstone Tezgah İtalyan Breton teknolojisi ile Türkiyede üretilmekte olup Kuvars Tezgah Sınıfında Çizilmeye Lekelenmeye Karşı Dirençli Ve Sıvı Emmez Bakteri Üretmez dir.

Belenco tezgah

Belenco Tezgah

Belenco ürünleri Kuvars Olup Çizilmeye Lekelenmeye Karşı Dirençli Ve Sıvı Emmez Bakteri Üretmez Mutfak tezgahları ve Bankolarda kullanımı oldukça fazladır.

Neolith tezgah

Neolith Tezgah

 Neolith Porselen Tezgahlar İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir Kilden Yani Topraktan Üretilmektedir Sıvı Emmez Bakteri Üretmez Çizilmez Leke Almaz Yanmaz Özelliklere Sahiptir

silestone

Silestone Tezgah

Kuvars yüzeylere sahip olan Silestone Tezgah ürünleri ülkemizde olduğu gibi Dünyada da bu alanda en çok tercih edilen ve pazar payına sahip tezgah serisidir.

cambria tezgah

Cambria Tezgah

Kuvars yüzeye sahip ve Yurtdışında üretimi yapılmaktadır. Ülkemizde sayısız projede tercih edilen ürün çizilmeye, lekelenmeye karşı dirençli sıvı emmez bakteri üretmezdir.

corian tezgah

Corian Tezgah

Akrilik Tezgahlar İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir Akrilik den Ve Bileşenler den Üretilmektedir Sıvı Emmez Bakteri Üretmez Ek İzi Birleşim Noktası Kesinlikle Görülmezdir.

calisco tezgah

Calisco Tezgah

Türkiyede üretilen ve Kuvars tezgah gurubunda olan bu üründe hem iç mekanlar hemde dış mekanlar için oldukça uygun göze hoş gelen bir çok özelliği bulunan ürün modelidir.

Granit

Granit Tezgah

Yaşam alanlarımızda uzun yıllardır kullandığımız ve popülerliği hala devam eden Granit Tezgahlar, Sert kristal yapılı minerallerden oluşmakta ve göze etki eden şıklık ve zerafet sunmaktadır.

mermer

Mermer Tezgah

Türkiye genelinde Klasikleşmiş bir tercih olan Mermer ürünleri en çok mutfaklarımızın, masalarımız vazgeçilmezi durumundadır. Dokusu ve sağlamlığı öne çıkan özellikleridir.