Dekton Porselen Tezgahlar İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir Kilden Yani Topraktan Üretilmektedir Sıvı Emmez Bakteri Üretmez Çizilmez Leke Almaz Yanmaz Özelliklere Sahiptir

Çimstone Tezgah İtalyan Breton teknolojisi ile Türkiyede üretilmekte olup Kuvars Tezgah Sınıfında Çizilmeye Lekelenmeye Karşı Dirençli Ve Sıvı Emmez Bakteri Üretmez dir.

Belenco ürünleri Kuvars Olup Çizilmeye Lekelenmeye Karşı Dirençli Ve Sıvı Emmez Bakteri Üretmez Mutfak tezgahları ve Bankolarda kullanımı oldukça fazladır.

 Neolith Porselen Tezgahlar İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir Kilden Yani Topraktan Üretilmektedir Sıvı Emmez Bakteri Üretmez Çizilmez Leke Almaz Yanmaz Özelliklere Sahiptir

Kuvars yüzeylere sahip olan Silestone Tezgah ürünleri ülkemizde olduğu gibi Dünyada da bu alanda en çok tercih edilen ve pazar payına sahip mutfak ve banyo tezgahı serisidir.

Kuvars yüzeye sahip ve Yurtdışında üretimi yapılmaktadır. Ülkemizde sayısız projede tercih edilen ürün çizilmeye, lekelenmeye karşı dirençli sıvı emmez bakteri üretmezdir.

Akrilik Tezgahlar İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir Akrilik den Ve Bileşenler den Üretilmektedir Sıvı Emmez Bakteri Üretmez Ek İzi Birleşim Noktası Kesinlikle Görülmezdir.

Türkiyede üretilen ve Kuvars tezgah gurubunda olan bu üründe hem iç mekanlar hemde dış mekanlar için oldukça uygun kullanım vücuttur. Göze hoş gelen bir çok özelliği bulunan ürün modelidir.

Üretimi ülkemizde Muğla ilimizde olan Coante tezgah üstün Breton teknolojisi ile üretilmekte ve hem iç mekana uygun hemde dış mekana uygun tezgah serilerine sahip bir üründür.

Yaşam alanlarımızda uzun yıllardır kullandığımız ve popülerliği hala devam eden Granit Tezgahlar, Sert kristal yapılı minerallerden oluşmakta ve göze etki eden şıklık ve zerafet sunmaktadır.

Türkiye genelinde Klasikleşmiş bir tercih olan Mermer ürünleri en çok mutfaklarımızın, masalarımız vazgeçilmezi durumundadır. Dokusu ve sağlamlığı öne çıkan özellikleridir.

Porselen ve cam bileşimiyle üretilen dev boyutlarla hem mutfak tezgahı, banyo tezgahı hem bankolar ve  iç cephe, dış cephe kaplama olanağını tanıyan yepyeni bir malzeme teknolojisinin ürünüdür.

Lapitec® yenilikçi “tam vücut” sinterlenmiş taş levhadır. Geniş formatlı plakalarda, estetik tasarım cazibesini ve porselenin üstün mekanik ve fiziksel özelliklerini, doğal taşların zarafeti, işlenebilirliği, renkleri ve tipik özellikleriyle birleştirir.

Franke Tezgah profesyonel alanlardaki yüzeylerde kullanılmaktadır. Akrilik ile birleştiğinde tüm mekanlar farklılaşır ve ortama ek izi  belli etmediğinden bire bir uygulanır. Renk seçenekleri ile hayalinizdeki tasarımı gerçekleştiriyor.

Mutfak tezgahı , evinizde misafirlerinizin fark edeceği ilk özellik olabilir ve genel güzelliğini artırma potansiyeline sahiptir. Eviniz için en iyi şekilde çalışan bir mutfak tezgahı seçeneği bulmak, sadece görünüşünün ötesine bakan düşünceler gerektirebilir.

Sadestone mutfak ve banyo tezgahlarında en uygun ürün olmasının yanı sıra ; AVM’ler, ofisler, metro istasyonları, hastaneler, okullar , lokantalar gibi yüksek yaya trafiğinin olduğu mekanlarda ve ayrıca iç duvar kaplamaları , cephe kaplamalarında da kullanılabilir.