Bize Ulaşın

Neolith Tezgah

  • Home
  • /
  • Neolith Tezgah

NEOLİTH TEZGAH

Evlerde mutfak ve banyolarda kullandığımız Tezgahlar da günümüz teknolojisi ile oldukça konforlu bir kullanımı bizlere sunmaktadır. Neolith Tezgah için kısa bir araştırmaya girdiyseniz muhtelif ürünlere göre farkını çok yakından görmüşsünüzdür demektir. Porselen tezgah özelliği bulunan Neolith kullanım kolaylığı açısından oldukça yüksek performans sunmaktadır. Ürünün tezgah modelleri arasında sunduğu uzun süreli garanti neredeyse diğer hiç bir tezgah serisinde bulunmaz. Neolith Tezgahı seçmeniz için o kadar farklı özelliği bulunmaktadır ki gelin hep beraber inceleyelim.

Neden Neolith Tezgah Seçmeliyim?

Mutfak içinde gündelik kullanım son derece önemlidir. Gün içerisinde ev hanımlarınca zamanın bir çoğu bu alanda geçmekte ve bazende dikkatsizlikler, kullanıcı hataları ile kalitesiz tezgahlarda kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bir Mutfak Tezgahı veya Banyo Tezgahı bir evide her yıl değiştirilen bir ürün değildir. O nedenle kullanıcılar kararlarını genelde bir veya iki defa vererek en iyi tezgahı bulmaya çalışmaktadır. Neolith Tezgah ise sizlere bir kerede en iyi ürünü seçem şansını vermektedir. Mesela Mutfağınızda kesme tahtası olmadan herhangi bir tezgah yüzeyinde kesme yapabiliyor musunuz? genelde buna verilebilecek cevap hayırdır. Neolith Tezgah ise çizilmez yüzeyi sayesinde rahatlıkla bu imkanı size sunmaktadır. Fırından veya ocaktan sıcak kızgın bir tencere veya tepsiyi tezgah üzerine bırakabilir misiniz? yine buna verilecek cevabı duyar gibiyiz ancak Neolith tezgah ısıya karaşı dirençki ve dayanıklıdır.

%100 Doğal Neolith Tezgah

Neolith’in bir çok benzersiz farkı bulunmaktadır. Bunlardan biride neolith tezgahın tamamen doğal ürünlerden elde edilmesi ve geri dönüşü kolay bir ürün olmasıdır. Üretiminde yada yapısında doğaya karşı hiç bir zararlı madde bulundurmayan Neotlith Tezgah tüketici ve çevre dostu bir üründür. Polimer decor tüm renkleri bünyesinde bulunduran İstanbul da Mutfak Tezgahı konusunda hem satış hemde uygulayıcı firma olarak sizlere hizmet vermektedir. Ürünle ilgili tüm bilmek ve öğrenmek istediklerinizi bizlere hemen kolayca iletebilirsiniz.

ArabicEnglishGermanTurkish
WhatsApp Logo

 

Mermer Masa - Mutfak ve Banyo Tezgahları

İmalat ve Montaj Uygulama Merkezi