Neolith Tezgah

Neolith Tezgah için kısa bir araştırmaya girdiyseniz muhtelif ürünlere göre farkını çok yakından görmüşsünüzdür demektir.

Evlerde mutfak ve banyolarda kullandığımız Tezgahlar da günümüz teknolojisi ile oldukça konforlu bir kullanımı bizlere sunmaktadır.

Porselen tezgah özelliği bulunan Neolith kullanım kolaylığı açısından oldukça yüksek performans sunmaktadır.

Ürünün tezgah modelleri arasında sunduğu uzun süreli garanti neredeyse diğer hiç bir tezgah serisinde bulunmaz.

Neolith Tezgahı seçmeniz için o kadar farklı özelliği bulunmaktadır ki gelin hep beraber inceleyelim.

Neden Neolith Tezgah Seçmeliyim?

Mutfak içinde gündelik kullanım son derece önemlidir. Gün içerisinde ev hanımlarınca zamanın bir çoğu bu alanda geçmekte ve bazende dikkatsizlikler, kullanıcı hataları ile kalitesiz tezgahlarda kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bir Mutfak Tezgahı veya Banyo Tezgahı bir evde her yıl değiştirilen bir ürün değildir. O nedenle kullanıcılar kararlarını genelde bir veya iki defa vererek en iyi tezgahı bulmaya çalışmaktadır.

Neolith ise sizlere bir kerede en iyi ürünü seçme şansını vermektedir.

Mesela Mutfağınızda kesme tahtası olmadan herhangi bir tezgah yüzeyinde kesme yapabiliyor musunuz? Genelde buna verilebilecek cevap hayırdır.

Neolith Tezgah ise çizilmez yüzeyi sayesinde rahatlıkla bu imkanı size sunmaktadır.

Fırından veya ocaktan sıcak kızgın bir tencere veya tepsiyi tezgah üzerine bırakabilir misiniz? Yine buna verilecek cevabı duyar gibiyiz ancak Neolith tezgah ısıya karşı dirençli ve dayanıklıdır.

%100 Doğal Neolith Tezgah

Neolith’in bir çok benzersiz farkı bulunmaktadır. Bunlardan biride neolith tezgahın tamamen doğal ürünlerden elde edilmesi ve geri dönüşü kolay bir ürün olmasıdır. Üretiminde yada yapısında doğaya karşı hiç bir zararlı madde bulundurmayan Neotlith tüketici ve çevre dostu bir üründür.

Neolith Özellikleri

Neolith Tezgah Plaka Ölçüleri

  • Neolith seramik porselen yapısı ile tamamı ile doğal ve hijyeniktir.
  • Neolith (320×150 / 360×120 ) levha boyutunun büyüklüğü nedeni ile essiz tasarımları yapmamızı kolaylaştırıyor, çoğu uygulamada ek izini minimuma indirmemiz de kolaylık sağlıyor.
  • Neolith üç farklı kalınlığa sahip 3mm, 6 mm, ve 12 mm. boyutlarında plaka kalınlığına sahip olup yerine göre uygulamaya göre kalınlığa göre kullanılabiliyor.

Neolith Tezgah Kullanımı

  • Neolith kullanımı ve bakımı kolaydır.
  • Darbe,çizik gibi her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olan Neolith Seramik porselen asitli madde kullanmadan günümüz sıvı krem temizlik malzemeleri ile çok rahat silinebilir ve temizlenebilir.

Neolith Uygulama Alanları

  • Neolith seramik porselen birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.
  • Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, dış ve iç kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak bir çok yere uygulama yapabiliriz.

Nerelerde Tercih Edilmektedir?

  • Leke tutmaz su emmez bakteri barındırmaz.
  • Çizilmez sıcaktan etkilenmez. Darbelere karşı dirençli bir üründür.
  • Neolith bugün hastahaneler, eczaneler, laboratuvarlar vb birçok yer için genel anlamda kullanılan tercih edilen bir seramik porselen çeşididir.

Neolith Tezgah Modelleri

Neolith tezgah’ın mutfağınıza olan uyumuna hayran kalacak ve kullanımından büyük memnuniyet duyacaksınız.

Aşağıda çeşitli neolith tezgah uygulama örneklerini görebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Neolith Tezgah Bayi

Polimer Decor diğer tüm mutfak tezgahı markalarında olduğu gibi Neolith ürünlerinin de yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Neolith tezgah ürünlerinden herhangi bir seçim yaptığınızda bizlerden fiyat alabilir yada detaylı projeniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Neolith Tezgah ürünlerinde ortaya çıkabilecek sorunlarda öncelikle firmamız Polimer Decor yerinde inceleme yapmak üzere yaşam alanınıza ziyarette bulunacaktır. Gerekli görülmesi hususunda neolith firması ile iletişime geçilerek sorun çözüme kavuşturulacaktır.

YÜKSEK TENKOLOJİ ÜRÜNÜ, BÜYÜK EBATLI PORSELEN LEVHADIR. NEOLİTH TEZGAH MUTFAK VE BANYO TEZGAHLARINDA TÜM SORUNLARINIZIN DOĞAL ÇÖZÜMÜDÜR.

Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize Neolith ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Neolith hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Polimer Decor

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

İletişim