Parmastone Tezgah

Parmastone Tezgah büyük ebat porselen SLAB üretiminde en kaliteli madenlerden seçilmiş minerallerin, özel laminasyon ve fermente edilmesiyle bir araya gelen özel nano-teknolojik bir üründür.

İçinde yer alan kıymetli maden partikülleriyle harmanlanan alaşımı sayesinde, sektöründeki en çok ısıya ve darbeye dayanıklı, çizilmez, yanmaz ve leke tutmaz özelliğiyle, gıdayla temasa uygun, sağlıklı, hijyenik ve anti-alerjenik bir malzemedir.

Uluslararası sertifikalara sahip, ödüllü bir malzeme olan PARMA STONE; kalitesiyle %100 kullanıcı dostu olarak garanti altına alınmıştır.

Parmastone porselen yüzeyler günümüzde ülkemiz ve yurt dışında otellerde hava alanlarında, restoran toplu konut villa ve rezidans gibi uygulama alanlarında sıkça karşılaştığımız bir tezgah modelidir.

Tamamı Doğal malzemelerden üretilen porselen plakalar, hijyenik ve anti bakteriyel yüzey yapısına sahip olması, kolay temizlenebilir olması, kimyasal ve deterjanlara karşı yüksek yüzey dayanım özelliği ile günümüz yapılarında sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Gıda temasında hiçbir sakınca bulunmayan porselen levhalar yüzeyine zehirli ve sağlığa zararlı kimyasal salımı yapmaz.

Parmastone Tezgah Örnekleri

Evinde dekora ihtiyacı olanlar genelde mutfak kısmına geldiğinde kararsız kalabilirler.

Parmastone bir çok ev hanımı tarafından fark edildiği anda vazgeçilemeyen bir şıklığı ve görüntüye sahiptir.

Ürünün Porselen özellikli olması zaten karşısındaki kişiye vereceği etkiyi anlatmaktadır.

Bu özelliğinin yanında üretiminde oldukça seçici davranılan renk alternatifleri ile de benzersiz bir ürün sunmaktadır.

Neden Parmastone Tezgah?

  • Su Geçirmez
  • Çizilmelere Dayanıklı
  • Kolay Temizlenir
  • Hijyenik
  • %100 Doğal
  • Geri Dönüştürülebilir
  • Sıcaklığa Dayanıklıdır
  • Işınlara Dayanıklıdır
  • Bükülmelere Dayanıklıdır

Parmastone Tezgah Özellikleri

Çeşitli Renk ve Desen Seçeneği

Yaşam alanlarınızın her şeyden önce iyi görünmesi gerekir. Hammaddelerin çeşitli pigmentasyonu çeşitli renkler ve tonlar oluşturur, bu nedenle mevcut dekorunuzla veya yeni veya yenilenmiş bir mutfak için birçok farklı renk seçeneği mevcuttur.

Çeşitli Yüzey Seçeneği

PARMA STONE levhaların ultra özel teknolojisi sayesinde Saten Mat, Kristal Parlak ve Dokulu Mat gibi özel yüzey seçenekleri elde edilmektedir.

Büyük Slab

Doğal taş levhalardan çok daha büyük olan 3200x1620mm ebada kadar PARMA STONE levhalar mümkündür, böylece mutfak adalarını veya tezgahlarını tek bir plaka ile kaplayabilirsiniz. (Daha büyük plakalar, tezgahın bütün ve tüm görünümü için daha az dikiş / daha az derz anlamına gelir. Bu, kurulumu hızlandırır, dikiş-derz sorunları azalır ve sonuç olarak maliyeti azaltır.)

Polimer Decor

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

İletişim