Ray Dolaplar

Konforlu bir yaşam için bir çok geliştirici ürün bir çok alanda kullanılmaktadır. Dekoratif ve yaşam alanlarında kulanılan bir çok üründe Ray Dolaplar son yıllarda en çok kullanılan ürünlerdir. Bu tür dolap modelleri oldukça kullanışlı bir olanak sunmakta olup alan kullanımında da son derece avantaj sağlamaktadır. Mobilya ürünlerinde öne çıkan kullanımı ile daha esnek bir görünüm yanında kapatılması için hamle sayısını da azaltmakta ve açık kapı, kapak unutmaya son vermektedir.

Evlerde ve Ticari Alanlarda Ray Dolap Sistemleri

Evlerde Yatak Odası dolabı için, Portmanto, Elbise dolapları gibi bir çok üründe Ray dolap modeli kullanılmaktadır. Bunun dışında alan kullanımını minimuma indirmek için bir çok ticari işletmede de ray dolaplar kullanımı oldukça çoktur. İstanbul iç mimarlık hizmetlerimiz dahilinde sizlere en iyi çözümleri sunan firmamız projenize ve alanınıza en uygun dekoratif çözümleri sizlere sunmaktadır. İsterseniz dilediğiniz bir model üzerinden uygulama yaptırabilirsiniz yada tasarımcılarımız sizler için mükemmel görselliğe sahip modeller üretebilmektedir.

Ray Dolaplarda Ürün kalitesi

Her ne kadar kullanışı oldukça hoş olsada üretiminde bir çok firma bulunmaktadır. Kimi ray sistemleri oldukça kaliteli olduğu kimi Ray dolapların modelleri ile oldukça kullanışısız ve çabuk bozulabilecek durumdadır. Polimer Decor olarak bunu kesinlikle önemsemekte ve müşteri memnuniyeti gereği son derce kaliteli ürünlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamızın yer aldığı tüm projelerde uzun ömürlü kullanıma en uygun modeller tercih edilmektedir.

Ray Dolap tasarım Modelleri

İstanbul genelinde bir çok projede Ray Dolabı uygulaması yapmış firmayız. Kadrosunda son derece tecrübeli ve deneyimli ekipleri barındıran firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Ray Dolap Tasarımları için linke tıklayarak tüm modelleri hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

 

Paylaşmak Önemsemektir!


İstanbul merkezli firmamızda Mutfak tezgahı için oldukça fazla alternatif bulabilir, Mutfak dolaplarında en şık model tercihleri yapabilirsiniz. Mermer Masa ve Granit seçimlerinizde de sizlere bir çok farklılık sunmaktayız. İstanbul Mutfak Tezgahı, Dolap, Ray Dolap, Mermer Masa ve Mimarlık çözüm ortağınız Polimer Decor

Recommended Posts

Bir cevap yazın

Call Now Button
WhatsApp Logo