Sapienstone Tezgah

Sapienstone Tezgah, sizi hoş bir şekilde rahatsız eden estetik bir güce sahiptir. Mükemmel tasarım, arıtma detayları , geçen damar kalınlığı boyunca; her şey ona ilham veren malzemenin güzelliğinden bahseder . Ona bakmak sürekli bir keşiftir : her bakışta nüansları , kromatik varyasyonları , fark edilmeyen detayları ortaya çıkarır .
Zaman içinde çizilmez özelliği sayesinde mutfağı evin çekim noktası yapan bir güzelliktir Sapienstone

SapienStone , atmosfere zararlı madde veya koku yaymayan ve işleme atıklarının üretim sürecine yeniden dahil edildiği üretim tesislerinde en kaliteli porselen mutfak tezgahlarını üretmektedir. Geri dönüştürülebilir SapienStone üst kısımlar, zamanla değişmeyen seramik killerden ve mineral renklerden yapılmıştır . Mükemmel teknik performans , temizlik kolaylığı ve sonsuz güzellik sağlarlar . Ahşap, taş, mermer, beton gibi çok çeşitli malzemelerden ilham alıyor ve her türlü mobilya ihtiyacını karşılıyor .

Sapienstone Tezgah Örnekleri

Evinde dekora ihtiyacı olanlar genelde mutfak kısmına geldiğinde kararsız kalabilirler.

Sapienstone bir çok ev hanımı tarafından fark edildiği anda vazgeçilemeyen bir şıklığı ve görüntüye sahiptir.

Ürünün Porselen özellikli olması zaten karşısındaki kişiye vereceği etkiyi anlatmaktadır.

Bu özelliğinin yanında üretiminde oldukça seçici davranılan renk alternatifleri ile de benzersiz bir ürün sunmaktadır.

Neden Sapienstone Tezgah?

  • Su Geçirmez
  • Çizilmelere Dayanıklı
  • Kolay Temizlenir
  • Hijyenik
  • %100 Doğal
  • Geri Dönüştürülebilir
  • Sıcaklığa Dayanıklıdır
  • Işınlara Dayanıklıdır
  • Bükülmelere Dayanıklıdır

Sapienstone Özellikleri

Mutfak tezgahları iki temel amaca hizmet eder: tasarımın amacı – mükemmel görünümün elde edilmesi ve yemek hazırlama ve diğer günlük kullanım gibi daha pratik amaçlar. SapienStone‘un yüksek kaliteli ürünleri, her iki işlevi de aynı anda yerine getirebilmektedir.

Tasarım açısından bakıldığında, renk paletimiz, ürünün her türlü mobilya ve aksesuar ile uyumlu hale getirilmesine olanak sağlar. Tasarımınızı tamamlamak ve tamamlamak için doğal veya cilalı yüzeylerde bir dizi renk mevcuttur.

Pratik açıdan ürünümüz, tezgahın gıda ile doğrudan temas etmesini sağlayan, hijyenik, emici olmayan bir yüzeydir.
Ürünümüz ayrıca doğal olarak termal şoka karşı dayanıklıdır, bu nedenle güveçler ve tavalar çalışma yüzeyine güvenle yerleştirilebilir.

Sapienstone Bayi

Polimer Decor olarak diğer mutfak tezgahı markalarında olduğu gibi Sapienstone porselen tezgahlarının da bayiliğini yapmaktayız. Markaya ait dilediğiniz renk seçenekleri arasından tercihinizi yaparak imalat ve montaj için bizlere başvurabilirsiniz.

Polimer Decor

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

İletişim