Bize Ulaşın

Silestone

SİLESTONE TEZGAH

Tezgahlar sadece Mutfaklar ile anılmazlar. Banyolar, zeminler ve duvar kaplamaları içinde kullanımları yaygındır. Silestone Tezgah ürün grubuda tam bunun içinde yer almaktadır. Üretimindeki %94 kuvars özelliği nedeni ile olağanüstü bir dayanıklılık ve sertlik sunmaktadır. Bir çok farklı yüzeyde tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biri budur. Mutfak ve Banyo dekorasyonu için müşterilerimizin önceliği daima dekoratif görünüm olmuştur ancak bilinçli tüketiciler uzun ömürlü olması dayanıklı yapısı ile de ilgilenmektedir. Mutfak Tezgahı için bir çok teknik özelliği içinde bulunduran Silestone Tezgah serileri sayısız projede uyguladığımız ürünlerdir.

Neden Silestone Tercih Etmelisiniz?

Tezgah tercihinde ön planda göze hitap etmesi olurken kullanıcı deneyimi sunması da ihtiyaçlardan biridir. Silestone kahve, şarap, limon suyu, zeytin yağı, sirke, makyaj malzemeleri gibi günlük yaşamda sıkça kullandığımız maddelerin oluşturabileceği lekelere karşı yüksek dirençli, gözeneksiz bir yüzeydir. Renk alternatifi ve seçiminde de diğer muhtelif tezgahlara göre daha fazla seçenek sunmaktadır. Silestone Tezgah Renk Kartelası içinde yaklaşık 90 a yakın bir tezgah rengi bulunmaktadır.

Silestone Tezgah ithal ispanya üretimi bir üründür. Silestone Tezgah kuvars yüzeylerine sahip olan bu ürün ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen üründür. Zengin renk seçenekleri ile göz kamaştırmaktadır. Mat ve parlak yüzeyler olarak üretilmektedir.  Silestone Kuvars tezgah 25 Yıllık Garanti olanağına da sahip bir üründür. Firmamız bünyesinde üretimi yapılan Silestone Tezgah olumsuz bir durumda firmamız Polimer Decor yetkililerin incelemesi ve resmetmesi ile silestone firması ile iletişime geçerek en kısa sürede sonuca ulaşarak üründen veya firmamızdan kaynaklı şikayetlere en hızlı şekilde müdahale etmektedir. Dilerseniz Silestone Tezgah Renk Kartelası Silestone Tezgah  Görselleri Silestone Tezgah Fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ArabicEnglishGermanTurkish
WhatsApp Logo