T-One Tezgah

T-One Tezgah

T-One Tezgah evlerde mutfak ve banyolarda kullandığımız Tezgahlar da günümüz teknolojisi ile oldukça konforlu bir kullanımı bizlere sunmaktadır.

T-One Porselen Tezgah için kısa bir araştırmaya girdiyseniz muhtelif ürünlere göre farkını çok yakından görmüşsünüzdür demektir.

Porselen tezgah özelliği bulunan T-One kullanım kolaylığı açısından oldukça yüksek performans sunmaktadır.

Ürünün tezgah modelleri arasında sunduğu uzun süreli garanti neredeyse diğer hiç bir tezgah serisinde bulunmaz.

T-One Tezgahı seçmeniz için o kadar farklı özelliği bulunmaktadır ki gelin hep beraber inceleyelim.

Neden T-One Tezgah

Mutfaklarımız için gündelik kullanımda mutfak tezgahları son derece önemlidir. Gün içerisinde ev hanımları zamanının bir çoğunu bu alanda geçirmekte ve bazen de dikkatsizlikler, kullanıcı hataları ile kalitesiz tezgahlarda kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bir Mutfak Tezgahı veya Banyo Tezgahı bir evde her yıl değiştirilen bir ürün değildir. O nedenle kullanıcılar kararlarını genelde bir veya iki defa vererek en iyi tezgahı bulmaya çalışmaktadır.

T-One Tezgah ise sizlere bir kerede en iyi ürünü seçme şansını vermektedir.

Mesela Mutfağınızda kesme tahtası olmadan herhangi bir tezgah yüzeyinde kesme yapabiliyor musunuz? Genelde buna verilebilecek cevap hayırdır.

T-One Tezgah ise çizilmez yüzeyi sayesinde rahatlıkla bu imkanı size sunmaktadır.

Fırından veya ocaktan sıcak kızgın bir tencere veya tepsiyi tezgah üzerine bırakabilir misiniz? Yine buna verilecek cevabı duyar gibiyiz ancak T-One tezgah ısıya karşı dirençli ve dayanıklıdır.

T-One Porselen Tezgah Modelleri

T-One Tezgah için sitemizde bir çok görsel paylaşımı yapılmakta ve sürekli de güncellenmektedir.

Sizde dilerseniz uzmanlarımızdan alanına en uygun model ve ürün için bilgi isteyebilirsiniz.

Polimer Decor olarak siz değerli müşterilerimize T-One Tezgah ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz.

T-One Porselen Tezgah Fiyatları

T-One porselen tezgahları için fiyat araştırmasına girdiğinizde elimizde olması gereken bazı bilgiler vardır. Markanın rengi ve tezgah’ın ölçüleri. Dilerseniz ölçü ve renk seçimiyle bizlerden fiyat alabilir yada yerinde ölçüm için talep oluşturabilirsiniz.

Uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize T-One Porselen Tezgah Fiyatları konusunda yardımcı olabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu hatırlatırız.

T-One Tezgah Yorumları

T-One kullanımı ve bakımı kolaydır.

Darbe,çizik gibi her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olan T-One Seramik porselen asitli madde kullanmadan günümüz sıvı krem temizlik malzemeleri ile çok rahat silinebilir ve temizlenebilir.

Yeni nesil mutfaklarda yerini almaya başlayan T-ONE Porselen Tezgah; dayanıklı yapısı, hijyenik yüzeyi ve estetik görünümüyle mutfak keyfinizi arttırmak için tasarlandı. Üstün özellikleriyle mimarinin ezber bozan seramiği Kalesinterflex plakaları ile üretilen T-One Mutfak Tezgahı, özel laminasyon uygulaması ile bütün beklentilerinize cevap verebilecek özelliklerle donatıldı.

T-One Porselen Mutfak Tezgahı; 5mm kalınlığında 120×360 ve 100×300 cm ebadındaki Kalesinterflex porselen plakalarının laminasyon yapılması ile elde edilir.

T-One Türk Malıdır.

Kale Porselen Tezgah

Kale porselen tezgahları arasında yer alan T-One markası %100 yerli bir ürün olup porselen tezgah markaları arasında ciddi bir hak sahibidir. Çizilmez, ısıya ve ateşe dayanıklı, hijyenik yapısı sayesinde en çok tercih edilen porselen tezgah markaları arasındadır.

Polimer Decor

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

İletişim